Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kelek görmek

Kahve falında kelek görmek girdiği tüm işlerin altından alnının akıyla çıkacağına, başarısına engel olacak kimseleri de bertaraf edeceğine, çevresinin hayırlı ve iyi kişilerle dolacağına, hayatı boyunca bir daha fakirlik ve yokluk görmeyeceğine, böylece hem kendisini birçok parçaya bölünmekten kurtaracağına, çok uzun zamandan beri kurduğu hayallerini gerçekleştireceğine, girdiği bütün işlerde çok büyük zararlara uğrayacağına, eşinin ve çocuklarının kendisi içi vefa göstereceğine, geçim sıkıntısının olmayacağına işaret eder.

Kahve falında kelek gördüyseniz:

  • Sizden tamamen farklı fikirlere sahip kişilere tahammül etmeniz gerekebilir.

Kahve falında kelek yemek bunları tekrar etmemek için kendine söz vereceğine, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında turşuluk kelek görmek sıkıntıların aile bireylerinden alınacak yardımlar sayesinde ortadan kalkacağına, zor ve sorunlu dönemler geçirileceğine delalettir.

Kahve falında kavun keleği görmek işinin gücünün rast gideceğine, elinin bollaşacağına, insanlar arasında hak ve adaleti gözetmeye inanılır.

Kahve falında kelek toplamak sevilen kişiler ile güzel günler geçirileceğine, mükemmeliyetçilikten vazgeçilip daha basit bir hayat sürdürüleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kelek karpuz kesmek doğru düzgün karar vermekte bir türlü başarılı olamayacağına, kendisini kapana kısılmış gibi hissedeceğine, düşmanlarınızın size zarar verebileceğine işarettir.

Kahve falında kelek görmek her geçen günün daha sıkıntılı bir şekilde biteceğine, yarınlarının dünlerini aratmayacağına işaret eder.

Kahve falında kelek turşusu görmek gireceği bir ortaklıktan gözü yaşlı çıkacağına, evine ve evliliğine karanlık bulutlar çökeceğine, aksilikler yüzünden kısa sürede büyük kazanç getirecek bir işin elden kaçacağına, kısmetin kapanacağına, parasal ve ruhsal olarak büyük kayıplar yaşanacağına, planların boşa gideceğine yorulur.

Kahve falında yeşil kelek görmek isminden sıkça söz ettireceğine, kendisini örnek alan bazı kişilerin daha fazla cesaretleneceğine ve daha iyi işler yapmaya çalışacağına, zor bir döneme gireceğine, sorunlardan bir türlü kendini kurtaramayacağına yorulur.