Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kadını görmek

Kahve falında kadını görmek çıkılacak olan bir yoldan yenilmiş olarak dönüleceğine, hane içinde kavgalara ve tartışmalara tanık olunacağına, yeni işlere girişileceğine ve günbegün işlerinin bereketinin artacağına, elinin darlık içinde kalacağına, hayatının kötüye doğru gideceğine, kariyer planının altüst olacağına, işinde de büyük başarılara imza atacağına, kötü durumlara düşeceğine, can ve mal güvenliğini kaybedeceğine, tekin olmayan kimselerle karşılaşacağına, asla yapmam dediği şeyleri yapacağına, yazgısının güzelleşeceğine delalet eder.

Kahve falında kadını gördüyseniz:

  • Gözünüzün kulağınızın açık olmasında fayda var.

Kahve falında karanlıkta kadın görmek sıkıntılı ve sorunlu dönemlerin biteceğine, bir sebeple ister istemez büyük üzüntü duyacağına, kendisine yardın etmedikleri için en yakın arkadaşlarına bile küseceğine delalet etmektedir.

Kahve falında sarı gözlü kadın görmek elinde avucunda kalan malvarlığını kullanarak çıkış yolları arayacağına, zenginliğine zenginlik, parasına para, lüksüne de lüks katacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kıllı kadın sırtı görmek arasında küslüğün, kırgınlığın, kin ve düşmanlığın olduğu insanlarla da uzlaşma ve barış sağlayacağına, bu durumun da kendisini ferahlatacağına, rahatlatacağına ve manevi olarak güç vereceğine, rahatsızlık veren durumları ortadan kaldırılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kadın anüsü görmek bolluğun ve bereketin geleceğine, kavga ve tartışma dolu bir dönem geçirileceğine, işlerin istenmeyen bir hal alacağına işaret etmektedir.

Kahve falında bir kadını erkek olarak görmek hayatı boyunca, yaşadığı bu güzel olayları unutmayacağına, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere herhangi bir zahmet çekmeden kısa zaman içinde kavuşacağına ve elini attığı her işte çok büyük kazançlar elde edeceğine, halinin ve vaktinin de çok iyi olacağına tabir olunur.

Kahve falında evli bir kadınla konuşmak anne babanın üzüntü duyacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından çok kısa bir zaman içerisinde kurtulacağına işarettir.

Kahve falında kocasını başka kadınla evlendiğini görmek çok üst mevkilere geleceğine, neşesini ve huzurunu kaçıracak hiçbir sorunun meydana gelmeyeceğine, kesesinin her daim dolu kalacağına alamet eder.

Kahve falında kadını bıçaklamak çalışmaların beğeni almayacağına, tüm keyfinin kaçacağına işarettir.