Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kabirde görmek

Kahve falında kabirde görmek üzüntüden gülmeyi unutmuş olan gözlerinin ve yüzünün yeniden güleceğine, iş hayatında yeni bir dönem açılacağına, hayalindeki her şeyi birer birer gerçekleştireceğine, çok daha iyi ve daha başarılı bir döneme gireceğine, çok zor zamanlar geçireceğine, büyük maddi ve manevi zararlar göreceğine ve bu yüzden çok ağır bir hastalığa tutulacağına, eğer başarılı olursa çok büyük kazanç elde edeceğine, planların sarkacağına, başarıların çok kısa bir sürede fal sahibinin kapısını çalacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kabirde gördüyseniz:

  • Alışılmadık bir şekilde yanlış kişilerle, yanlış projelerle veya yanlış aktivitelerle zaman kaybedebilirsiniz.

Kahve falında birinin kabir azabı çektiğini görmek fakir fukaraya elindeki para kadar yardım edeceğine, sevilen bir işe ortak olunacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kabir üzerinde yatmak fal sahibinin aradığı çareleri bulunacağına, korkularını yeneceğine, insanlarla arasındaki uyumun, iyi geçimin ve muhabbetin bozulacağına alamet eder.

Kahve falında kabir meleklerini görmek kişinin muradına ereceğine ve bol kısmet alacağına, uğursuzlukların ve şanssızlıkların sona ereceğine, aile hayatında ve iş hayatında güzel günler yaşanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kabir yaptığını görmek sorunlarının azalacağına, ortaklıklarda tartışmaların yaşanacağına delalettir.

Kahve falında kabir çukuru görmek malını, parasını ve işini kaybedeceğine, tövbelerinin Allah’a ulaşacağına bu sayede sıkıntılarının, sorunlarının, yaşadığı zorlukların ve çektiği zahmetin sona ereceğine delalet eder.

Kahve falında kabir toprağı görmek çok zor ve sıkıntılı günler geçireceğine, ruhsal olarak büyük zarar verecek bir olayla karşılaşılacağına ve prestij sahibi bir kişi iken yaşanacak kötü bir durumla birlikte iş dünyasındaki tüm saygınlığın ve başarıların silineceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kabirdeki ölüleri görmek emeklerinin ve çalışmalarının karşılığında hak ettiği yerlere geleceğine, zenginlik içinde bir yaşam sürüleceğine, mutlu bir yuvanın temelinin atılacağına işaret eder.

Kahve falında kabir aramak iş hayatında ve sosyal hayatında çok zor durumlara düşeceğine, evindeki verimin, işindeki bereketin de çoğalacağına inanılır.