Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında liste görmek

Kahve falında liste görmek haneye bolluk ve bereketin dolacağına, büyük bir makama geleceğine, sevdiği kişilerle birlikte atacağı adımlar sayesinde çok mutlu ve huzurlu bir aile kuracağına ve yaptığı hataları kısa bir zaman içinde telafi edeceğine, böylece çalışmaları takip ve takdir edilecek kimse olacağına, herkes tarafından saygı göreceğine, iş hayatında çok büyük bolluk ve berekete kavuşulacağına, hayal kırıklığı yaşayacağına, parasal krizler yaşanacağına, ağız tadının kaçacağına, amaçlarını gerçekleştiremeyeceğine, hanesinden bereketin ve kalbinden mutluluğun göçeceğine, büyük başarılara işlere imza atılacağına alamet eder.

Kahve falında liste gördüyseniz:

  • Siz bir kadınsanız karşı cinsten biri sizi baştan çıkartmaya uğraşıyor.

Kahve falında borç listesi görmek kafasının rahat olacağına, yerinde sayan kimse olarak kalmak istemeyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında liste görmek aile hayatı ile ilgili çok büyük ve güzel gelişmelerin yaşanacağına ve fal sahibinin evlilik yolunda ilerleyeceğine, sıkıntılardan yakın zaman içinde kurtuluşa erileceğine tabir olunur.

Kahve falında isim listesi görmek yaşanan sorunların sona ereceğine, büyük başarı kazandıracak ve bol para getirecek  bir çalışma içine girileceğine delalet eder.

Kahve falında isim liste görmek ekmek teknesi olan işinin de her zaman çalışır halde olacağına, ayıplanacağına ve kendisini çok kötü hissedeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında ismini listede görmek çok güzel olaylar ile karşılaşacağına, büyük aşamalar kaydedeceğine, kariyerindeki değişimin hayırlı olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında yemek listesi görmek sorunlarının artacağına, zararlı bir alışkanlığın yakında bitirileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında listede adını görmek düşüncelerini uygulama, duygularını da ifade etme imkanı elde edeceğine, patron koltuğuna geçeceğine delalettir.

Kahve falında liste yapmak kendisine bolluk, bereket ve başarı getirecek atılımlarda bulunacağına, yakın bir zaman içinde kendisini daha kötü durumlarda bulacağına işaret etmektedir.