Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında borçlu olduğunu öğrenmek

Kahve falında borçlu olduğunu öğrenmek hayatının ve işlerinin alt üst olacağına, sorunların ve sıkıntıların daha fazla büyümesine engel olacağına, oluşan zararları telafi etmek için yeni ve çok daha büyük işlere gireceğine, iş hayatında büyük sorunlar yaşanacağına, çok büyük bir rahatlığa ereceğine, art niyetli kimselerin oyununa geleceğine, üzerinde epey bir zamandan beri çalışılan bir işle ilgili olarak önemli bir adım atılacağına ve sorunların biteceğine, güzel bir ilişkiye başlanacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını teker teker çözüme kavuşturacağına delalet etmektedir.

Kahve falında borçlu olduğunu öğrenmek gördüyseniz:

  • Ani kararlar alabilirsiniz.

Kahve falında borçlu olduğunu öğrenmek eş, dost ya da akrabalardan birine verilen sözlerin parasal sorunlar yaşanması yüzünden ödenemeyeceğine, Allah’ın da yardımıyla aşk ve iş hayatınızda şansınızın açılacağına delalettir.

Kahve falında birinden borç altın almak maddi olarak çok iyi bir duruma geleceğine, çok hayırlı ve kazançlı işlere gireceğine, her zaman çok başarılı olacağına, başka bir şehre taşınıp yeni bir iş bulacağına inanılır.

Kahve falında borç kapatmak hayatının bir anda renkleneceğine, geçim kaygısı ve sıkıntısı yaşamayacağına tabir olunur.

Kahve falında borç ödediğini görmek ani gelişen olumsuz olaylar yüzünden moral bozukluğu yaşayacak olan fal sahibinin iş konusunda da sıkıntılı bir sürece gireceğine, yerleşik düzen özlemini tatmin etmeye başlayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında ölü birine borç vermek hayatının kolaylaşacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine, bereketin ve verimin geleceğine delalet eder.

Kahve falında borçlardan kurtulmak itibar, güç ve para kaybedeceğine, gözden düşeceğine, başarısızlığının bedelini yokluğa düşerek ödeyeceğine tabir edilirken bir diğer yandan da kendisine büyük cezalar getirecek hatalar yapacağına, maddi ve manevi açıdan düze çıkılması sayesinde kazanılan özgüven sayesinde yeni projelere adım atılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında birinden borç almak meslek hayatında başarı ve zafer elde edeceğine, özür dileyeceğine veyahut büyüklük göstereceğine, bu kimseyle barışmak için çabalayacağına delalettir.

Kahve falında borç para vermek aile ve özel hayatının sorunsuz geçeceğine, sorunlarının çözüleceğine alamet eder.