Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında iyi not görmek

Kahve falında iyi not görmek geleceğinin başarılar ve zaferlerle geçeceğine, kazancının her geçen gün artacağına, sıkıntıların ve zorluğun yakın zaman içinde ve herhangi bir zarar vermeden biteceğine, ferahlığa çıkılacağına, uğranılan zararın telafi edileceğine, eşinin hemen her konuda kendisine güveneceğine, iş hayatının tekrar toparlanmasının çok zor olacağına ve bütün zorlamalara rağmen bir türlü istenen kadar iyi bir hale gelmeyeceğine, rahatlığının yaşlılığında dahi bozulmayacağına, sevdiği birini kırmaya, sevdikleri ile çok güzel bir hayat yaşayacağına, iş hayatında girdiği her işte büyük kazanç elde edeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında iyi not gördüyseniz:

  • Ufak bir takdir ya da teşekkür işareti bir ilişkinizde çok şeyi değiştirebilir.

Kahve falında iyi not almak çok güzel olaylar ile karşılaşacağına, ticaretin değer ve hız kazanacağına delalet eder.

Kahve falında iyi not görmek maddi problemlerinin tamamen ortadan kalkacağına, bundan sonra istediği gibi rahat rahat harcama yapacağına ve para sıkıntısı çekmeden geçinebileceğine, iyilik bulacağına yorulur.

Kahve falında sınavda iyi not aldığını görmek yaşadığı darlığın son bulacağına, başarılı işlere girdiği halde kısa süre içinde zarar edeceğine, işlerinin kendisini çekemeyen kişiler tarafından baltalanacağına delalet eder.

Kahve falında iyi bir not almak iş hayatında sıkıntılı bir döneme gireceğine, hak ettiği makam ve mevkiye uzun zaman kavuşamayacağına, işyerinde ve evinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına yorulur.

Kahve falında iyi not aldığını görmek hasretlerin ve çekilen maddi sıkıntının biteceğine, ferahlığa çıkılacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının bu sayede sona ereceğine işarettir.

Kahve falında derslerden iyi not almak hayır işlerini büyük bir samimiyetle ve istekle yerine getireceğine, aksiliklerin baş göstereceğine yorulur.

Kahve falında sınavda iyi not almak üzüntülerin en kısa sürede geçeceğine, daha fazlası olsun diye değil, Allah’ın kendisine verdiklerini rahatça yemeyi nasip etmesi doğrultusunda hareket edeceğine, zenginlik kadar huzurun ve sağlığın da önemli olduğunun farkında olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında okulda iyi not almak kurulan yuvada mutlu ve huzurlu bir ömür sürüleceğine, helal ekmek yeneceğine, zamanın değerinin bilineceğine ve  ona en uygun şekilde yaşanacağına, büyük bir ikilemde kalacağına yorulur.