Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında odunlar görmek

Kahve falında odunlar görmek bereket ve zenginlik getirecek girişimlerde bulunacağına, yaşamı boyunca kendinden çok önce onları düşüneceğine, onlar için çabalayacağına, yaşanan yokluğun biteceğine, başarıların her geçen gün çoğalacağına, sevilen bir kişinin kalbinin kazanılacağına, sevdiği kişiler ile sürekli vakit geçireceğine, böylece kafa olarak ve duygusal olarak çok daha rahat olacağına, sıkıntıların ve dertlerin artacağına, dertlerin ve sorunların artacağına, emeklerinin yarıda kalacağına işaret eder.

Kahve falında odunlar gördüyseniz:

  • İstediğiniz veya beklediğiniz anlaşmalar veya işler sonuçlanabilir.

Kahve falında odun sarmak kendisini iyi hissedeceğine, eşiyle birlikte bir işyerine sahip olacağına delalet eder.

Kahve falında odun istemek hayır getirecek yollara girileceğine, sevdiği kişi ile erteledikleri planlarını uygulamaya koyacaklarına, yıllar sonra rahat yüzü göreceğine işarettir.

Kahve falında arabaya odun koymak fal sahibinin hayatının bir daha asla önceki gibi olmayacağına, yaşayacağı heyecanın daha önce yaşadıklarının hiç birine benzemeyeceğine, sevdikleri ile birlikte olacağına, maddi olanaklarının rahat rahat yaşamasına el vereceğine delalettir.

Kahve falında hızarla odun kesmek şansının ve bahtının bundan sonrası için açık olacağına, sorunlarla ve maddi sıkıntılarla dolu bir dönem geçireceğine, uğradığı haksızlık yüzünden insanlardan soğuyacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yaş odun taşımak gireceği çok büyük bir ortaklıkta ihanet göreceğine, kendisini zorlayan sorunlardan ve durumlardan yakın bir zaman içinde sorun yaşamadan kurtulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında odun atmak sıkıntı duyulan konuların ortadan kaldırılacağına, problemlerin çözüme kavuşacağına delalet eder.

Kahve falında eşekle odun taşımak kendisinden hayır beklenemeyen dosta, ruhunun ve bedenin iyileşeceğine rivayet eder.

Kahve falında oduncu görmek şansın ve kısmetin açılacağına, deyim yerindeyse zirveye çıkartacak adımlar atacağına yorulur.