Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bıyık kesilmesi görmek

Kahve falında bıyık kesilmesi görmek sonradan da haksız olduğunu göreceğine, aşkı bulup çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine ve hastalığı varsa eğer en kısa sürede şifasına kavuşacağına, dost ve akrabanın işlerine yardım edileceğine, sorunlu zamanlar geçireceğine, atacağı doğru adımlar ve yapacağı akıllıca hamleler sayesinde çok büyük kazanç elde edeceğine, büyük başarılar kazanacağına, güzel ve mutlu günler görüleceğine, insanlara karşı duygu ve düşünceleri konusunda hep açık olacağına, herkesin birbiriyle iyi anlaşacağına delalet eder.

Kahve falında bıyık kesilmesi gördüyseniz:

  • Bazı kişilerin verdiği sözlere güvenebilirsiniz.

Kahve falında bıyığın kesildiğini görmek hayatı boyunca rahat yaşayacağına, hem de çok üzüleceğine delalet eder.

Kahve falında bıyık kesilmesi görmek ileride de bu işin meyvelerini bolca toplayacağına, manevi olarak büyük bir ferahlık yaşanacağına, çok mutlu ve huzurlu günler yaşanacağına, endişe duyulan konularda ferahlığa çıkılacağına, borçların yakın zaman içinde biteceğine alamet eder.

Kahve falında bıyığının kesildiğini görmek eline geçecek olanaklar sayesinde en tepelere tırmanacağına, bir anda atılıma geçeceğine, gittiği yerde de aradığı huzuru bulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında bıyık kesildiğini görmek umutsuzluk, belirsizlik ve huzursuzlukla geçen günlerinden kurtulacağına, rahat edeceğine, çevresinde olan bitene karşı daha bir dikkatli olacağına yorulur.

Kahve falında bıyık kestirmek çok büyük ve hayırlı çalışmalar yaparak çok büyük başarılar elde edeceğine, bir sebeple attığı her adımda ve girdiği her çalışmada çok dikkat etmesi gerektiğine, çok uzunca bir süre boyunca büyük ve sorunlu zamanlar geçireceğine işaret eder.

Kahve falında kendini sakallı ve bıyıklı görmek kötü ve üzücü durumlar ile karşılaşacağına, kendisini adadığı ve yıprattığı bazı konularda çok rahatsızlık duyacağına, ister istemez çok üzüleceğine, işle ilgili inzivaya çekileceğine ve uzunca bir süre boyunca kendisi ile yalnız kalacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında bıyıkları uzamış görmek sorunların günden güne daha zor bir duruma geleceğine, fal sahibinin gelecekte çok önemli bir işadamı olarak, zengin ve kıskanılan, saygın bir hayat yaşayacağına delalet eder.

Kahve falında sakal ve bıyık kesmek sevdiği kişiler sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, yaptığı işte kazandığı paralarla başkalarına da faydalı  olacağına işaret eder.