Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında iki gül görmek

Kahve falında iki gül görmek darda kalacağına, moral ve motivasyon konusunda uzun zamandan beri yaşanan sıkıntının sona erdirileceğine, sorun olarak yoluna çıkan şeylerden kurtulacağına, endişelerinin ve üzüntülerinin son bulacağına ve bazı kötü kişiler tarafından kırılan kalbinin düzeleceğine, yaşamı boyunca bu ilkeden ödün vermeyeceğine, ekmeğine haram sürmeyeceğine, kötü duygu ve düşüncelere kapılmayacağına, gerek aile hayatında gerekse de iş hayatında bazı üzüntüler yaşayacağına, hiçbir zaman evindeki tenceresinin boş kalmayacağına, eğlenceli ve hoş günler geçireceğine, en zor zamanda yalnız kalacağına delalettir.

Kahve falında iki gül gördüyseniz:

  • Sevdiğiniz kişilerle planlar yapabilirsiniz.

Kahve falında gülümseyen kedi görmek bazı zor durumlar ile bölünen bir ilişkinin kaldığı yerden devam edeceğine, elinden gelen herşeyi yapacağına inanılır.

Kahve falında gül işlemek maddi olarak çok iyi kazanç sağlayacağı bir işe gireceğine, darlıktan, yokluktan, fakirlikten, hastalıktan ve tüm gereksiz korkularından da kurtulacağına delalet eder.

Kahve falında babayı gülerken görmek hayallerindeki eve sahip olacağına, yeni bir sayfa açacağına ve huzurlu bir yaşam süreceğine, tüm çabalara ve direnmelere rağmen bir türlü işlerin düzelmeyeceğine tabir olunur.

Kahve falında gülsuyu içmek şans, kısmet, başarı ve zenginlik getireceğine, kalbini kıran insanlardan uzaklaşacağına delalet eder.

Kahve falında gül böreği yemek sorunlu kişiler ile iş yapmak zorunda kalınacağına ve çalışmaların en iyi yerlerinde kapris çekileceğine, uzun zaman önce alınan ancak bir türlü bitirilemeyen borçların kapanacağına yorulur.

Kahve falında saksıda beyaz gül görmek geçmişte yaşadığı bir olaydan ötürü hayatında kötü ve zor bir dönem geçireceğine, uzun bir zaman çekilen sıkıntıların daha devam edeceğine tabir olunur.

Kahve falında gülümseyen görmek kısa süreli hastalık yaşamasına, neşesini ve ağız tadını kaçıracağına rivayet eder.

Kahve falında kırmızı gül diktiğini görmek sınırlarının ve yapabileceklerini hesap ederek atılım yapacağına bu sayede ufak ve yeni girişimlerinden büyük ve tatmin edici sonuçlar elde edeceğine, çok hayırlı ve güzel adımların atılarak kazanç elde edileceğine işaret etmektedir.