Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yeni bir cami görmek

Kahve falında yeni bir cami görmek aile ve iş yaşantısıyla ilgili sıkıntılı bir sürecin başlayacağına, rahata kavuşacağına, eğlenceli günler yaşayacağına, gönlüne göre yaşamanın yollarını bulacağına, imkânları kendisine dilediği şekilde hareket etme ve adım atma fırsatı vereceğine, zorluklarla geçen bir dönemin biteceğine, hayırlı bir iş için bazı arkadaşlardan destek alınacağına, ilerleyeceğine alamet ederken aile içinde sözü geçen, sayılan ve sevilen kimse olacağına, kaçırılan fırsatların tekrar elde edileceğine, hayatında hiç olmadığı kadar huzurlu ve keyifli olacağına, geçim kolaylığı yaşayacağına, bir süre hayattan aldığı zevki alamayacağına işarettir.

Kahve falında yeni bir cami gördüyseniz:

  • Bazı yükler ya da sorumluklar sıkıntı yaratabilir.

Kahve falında yeni cami yapıldığını görmek çok hayırlı ve büyük kazançlar sağlayacak adımlar atılacağına, maddi ve manevi olarak çok güzel günler görüleceğine, sahip olunan imkânların çok iyi kullanılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında yeni yapılan cami görmek aşk hayatında uzun zamandan beri kapalı olan kalbin açılacağına, maddi konuları fazlaca önemsemesi yüzünden, her şeye çıkarcı bir yaklaşım içinde olacağına yorulur.

Kahve falında yeni bir cami görmek ticarette hileye ve fesada düşmeyeceğine, daha iyi bir eve çıkılacağına, herkesin istediği şeye kavuşacağına, aile bireyleri arasındaki bağın her geçen daha sağlam bir hal alacağına ve çok mutlu, huzurlu ve refah içinde bir hayat sürüleceğine inanılır.

Kahve falında yeni yapılmış cami görmek konforlu ve de lüks bir hayatı olacağına ve kişinin hiçbir şeyin eksikliğini hissetmeyeceğine, suçlamalardan aklanılacağına ve aile hayatı ve sosyal hayat içerisinde uzun zamandan beri yaşanan tartışma ve sürtüşmelerin çok yakın bir zaman içerisinde değer verilen kişilerin araya girmesi ile biteceğine tabir olunur.

Kahve falında yeni cami görmek annesi hayattayken ona karşı sevgisini ve ilgisini en iyi şekilde gösterip, ahirette de bu davranışlarının mükafatını alacağına, karşılaşılan sorunlara karşı karar vermekte geç kalınacağına ve maddi açıdan büyük bir yükün altına girileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında tamamlanmamış cami görmek varlık ve bolluk içinde bir hayat süreceğine, huzurlu günler görüleceğine, zor zamanların geride kalacağına işarettir.

Kahve falında caminin içinde ezan okumak sağlığının bozulmayacağına, yanlışlara düşeceğine, nankörlük, vefasızlık ve haksızlık göreceğine, mutsuz olacağına rivayet eder.

Kahve falında camii kubbesi görmek çok eskiden kalma bir sorunun tekrar önüne çıkması ile üzüleceğine, sorunların adım adım kesin olarak bitirileceğine alamet etmektedir.