Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında dizini görmek

Kahve falında dizini görmek yeni kararların mutluluk ve başarı getireceğine, atılan adımların da son derece isabetli ve doğru olacağına, tartışmalarla ve aksiliklerle uğraşılan bir dönem geçirileceğine ve anne babanın sağlık sorunları yüzünden üzüntü duyulacağına, çok büyük kazançlar ve hayırlı rızklar elde edeceğine, üzüntü ve endişelerinin son bulacağına, kendisinden mevki olarak üstün bir kimseden yardım görüp, kendi işinin başına geçeceğine, tüm umutlarını, neşesini ve huzurunu yitireceğine, gereksiz olarak görülen harcamaların kesileceğine, gelirinin artacağına ve yüzünün güleceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, maddi olarak çok iyi bir duruma geleceğine yorulur.

Kahve falında dizini gördüyseniz:

  • Plan, proje veya fikirlerinizi ortaya koyma biçiminiz meteor yağmurlarını andırıyor olabilir.

Kahve falında bir kızın dizine yatmak hayal kırıklıklarının çıkacağına ve yaşamının bir anda deyim yerindeyse fırtınalı bir denize dönüşeceğine, hayatına girecek yeni insanlarla kuracağı arkadaşlıklar sayesinde eğlenceli ve keyifli zamanlar geçireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında dizinden ameliyat olmak gözyaşlarının dineceğine, yüzünün güleceğine, umutlarının tazeleneceğine, ruhunun şifa bulacağına, dileklerin sorunsuzca yerine geleceği rivayet etmektedir.

Kahve falında dizine yatmak iyi geçimin ve muhabbetin bozulacağına, kazancının hiç azalmayacağına rivayet eder.

Kahve falında dizine uzanmak başına tekin olmayan olayların geleceğine, hayırlı bir şekilde girilen işten çok büyük zararlar edilerek çıkılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında dizinin üstünde yürümek onunla birlikte uzun soluklu olacak bir aile hayatının ilk adımlarının atılacağına, sürekli artacak bir sipariş listesi ile koşturacağına delalettir.

Kahve falında birinin dizine oturmak çok rahat edeceği bazı işler gerçekleştirip ferahlığa çıkacağına, başarılı işlere girdiği halde kısa süre içinde zarar edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında sevgilinin dizine yatmak huzur içinde yaşayacağına, zor zamanlar geçirileceğine, aile içinde bazı tartışmalar yaşanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında bir erkeğin dizinde uyumak rahatlayacağına, üzüntüden ve gözyaşından uzak duracağına işaret eder.