Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kendini kilitlemek

Kahve falında kendini kilitlemek kızgınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, hayırlı kazançlar elde edileceğine ve mutlu bir beraberlik yaşanacağına, zahmetli bir işin alınacak yardımlar sayesinde kolayca nihayete erdirileceğine ve sevinçli haberler alınacağına, hayallerinin ve emeklerinin boşa gideceğine, kaybettiği maddi kayıpların eksiksiz şekilde karşılanacağına, ihtiyaçlarını giderebileceğine ve sahip olmak istediklerine ulaşacağına, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde çok aranan ve dikkat çeken bir kişi olacağına, aile bireyleri arasında uzun süreli küslüklerin başgöstereceğine delalet eder.

Kahve falında kendini kilitlemek gördüyseniz:

  • Çözüm üretirken bazı prensiplerinizde ödün vermemek için çaba göstermenizde fayda var.

Kahve falında dükkan kapısını kilitlemek bir sebeple hiç olmadığı kadar zor durumlara düşeceğine, sorunlu bir hayat yaşayacağına, pek çok hayır duası alacağı için işlerinin de daima yolunda gideceğine alamet etmektedir.

Kahve falında bir yeri kilitlemek üzüntülü ve sıkıntılı durumlardan yakın bir zaman içinde kurtulacağına, bir süre sıkıntı çekeceğine ve bu dönemde sabırlı olmakta zorlanan fal sahibinin sinirli, öfkeli hareketlerde bulunacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kapı kilitlemek ve açmak onunla sahici dostluğun farkına ve tadına varacağına, yaşadığı sıkıntıların ve sorunların yakın bir zamanda eşi ile yaptığı el birliği sayesinde sona ereceğine rivayet eder.

Kahve falında ev kapısı kilitlemek ferah bir hayat yaşarken bir anda dara düşüleceğine, istediği noktalara geleceğine ve planladığı kariyeri yapacağına inanılır.

Kahve falında korkudan kapı kilitlemek geçim sıkıntısına ve darlığa düşeceği işlere umut bağlayacağına, azimle ve sabırla çalışarak işlerini çok iyi bir düzeye taşıyacağına ve hayırlı kazançlar elde ederek çok iyi bir kariyer edineceğine delalet eder.

Kahve falında korkup kapı kilitlemek daha iyi biri olmak için gayret sarf edeceğine, insanlar ile arasında olan buzların yavaş yavaş eriyeceğine tabir olunur.

Kahve falında çekmece kilitlemek maddi imkânlarının çokluğu sayesinde dilediği gibi yaşayacağına, eş, dost ya da akrabalarından bazılarının vereceği destek sayesinde çok büyük bir atılım yapacağına işaret etmektedir.

Kahve falında evin kapısını kilitlemek büyük maddi ve manevi kazançlar elde edileceğine, hayırlı bir döneme girileceğine, sevinçli ve güzel günler görüleceğine, ana baba duasının alınması sayesinde çok hayırlı bir aile hayatına sahip olunacağına, geleceği için kayda değer girişimlerde bulunacağına işaret eder.