Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yemek kabağı görmek

Kahve falında yemek kabağı görmek hüsrana uğrayacağına, kendine olan güvenini kaybedeceğine, iş konusunda sevilen bir kişiden yardım alınacağına, kötü niyetli bir kişinin işleri bozmak için çıkartacağı dedikoduların bertaraf edileceğine, sıkışık geçen bir sezonun ardından biraz kafa dağıtmak ve daha rahat bir nefes almak için tatile çıkılacağına, strese gireceğine, gergin olacağına, zor günlerin geçip, neşeli zamanların yaşanacağına, üzüldüğü konularda sevdiği kişilerden yardım alacağına, içinin ve kafasının rahatlayacağına, herhangi bir sağlık sorunu varsa eğer şifa bulacağına tabir olunur.

Kahve falında yemek kabağı gördüyseniz:

  • Belli planlarınız, işleriniz veya düzenlemeler bazı değişiklikler ya da son dokunuşlar istiyor olabilir.

Kahve falında kızarmış kabak yemek kendini yaradana daha yakın hissederek, manevi olarak güçlü duygular yaşayacağına, amaçların gerçekleştirilemeyeceğine delalettir.

Kahve falında tatlı kabağı yemek tüm sorunlarının biteceğine ve endişelerinin ve üzüntülerinin son bulacağına, iş hayatında çok güzel ve iyi atılımlar yapılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kabak yemek bir toplantıdan diğerine koşacağına, geleceğinde makam olarak da, maddi olarak da yüksek konumlara erişeceğine delalettir.

Kahve falında kabak yemeği yapmak olumlu ve hayırlı gelişmelerle karşılaşacağına, rahatsızlık veren bir durumdan kurtulup kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine ve ortak olarak girdiği bir işle ferahlığa çıkacağına delalet etmektedir.

Kahve falında yoğurtlu kabak yemek yaptığı işlerin küçümseneceğine, kısa bir zaman için alınmış olan borcun ödenemeyeceğine ve zararların günden güne artacağına işaret eder.

Kahve falında kabak çekirdeği yemek görmek sözünü dinleyecek çok sayıda insan olacağına, hayattan elini eteğini çekeceğine ve mutsuz olacağına tabir olunur.

Kahve falında yeşil kabak yemek başka bir şehre ya da ülkeye taşınacağına, bu arada yemek zevklerini değiştireceğine, kendisi için mal mülk alacağına delalettir.

Kahve falında kabak reçeli yemek bütün aksiliklerin arka arkaya geleceğine, kendisini adeta çocuklar gibi şen hissedeceğine işarettir.