Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kamyonda gitmek

Kahve falında kamyonda gitmek evlatlarını bu şekilde yetiştireceğine, yardım edilen insanlardan hayır duaları alacağına, geçim sıkıntısı çekmeyeceğine, sağlığının ve keyfinin yerinde olacağına, eğer sorunlar varsa en kısa zamanda bu sorunların çözüm bulacağına ve hastalık yaşanıyorsa bu hastalığına şifasının Allah tarafından en kısa sürede gönderileceğine, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, zorlukların, sıkıntıların ve dertlerin biteceğine, sorunların gittikçe artacağına ancak bazı kişilerin araya girmesi ya da destek olmasıyla bu durumların üstesinden gelineceğine, günden güne hanedeki bolluk ve bereketin biteceğine, çok iyi işler yapılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kamyonda gitmek gördüyseniz:

  • Yapmaktan hoşlandığınız şeylerle işi bir araya getirmenizi sağlayacak yollar bulmanız keyfinizi yerine getirebilir.

Kahve falında kamyonla geri geri gitmek büyük bir huzur ve neşe içinde olacağına, bazı kişiler ile gireceği bir işte kısa süreli bir başarının ardından üzüleceği bir duruma düşeceğine işarettir.

Kahve falında kamyonla bir yere gitmek gözünün de gönlünün de doyacağına, geçmişte yaşadığı acıları unutacağına alamet eder.

Kahve falında kamyonla gitmek tüm fırsatları değerlendireceğine ve imkânları zorlayacağına, güzel işlere ve hayırlı çalışmalara imza atılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kamyonda gitmek arkadaşlardan biri ile kurulan işte beklenenden daha büyük kazanç elde edileceğine, sevdiği bir kişinin arkasından kötü sözler sarfettiğini duyacağına işarettir.

Kahve falında kamyonun üstünde gitmek çok büyük atılımlar yapılacağına, yapılan hatalar yüzünden çok büyük üzüntü duyulacağına, maddi ve manevi olarak bir sıkıntı çekileceğine yorulur.

Kahve falında kamyon üstünde gitmek zararını tamamen kapatacağına, sıkıntılarından yakın zaman içinde kurtulacağına, kendisine zarar vermek isteyen kişileri zarara uğratacağına ve mutlu olacağı bir mevkiye geleceğine, aile içinden birinin gurbete çıkmasına delalet etmektedir.

Kahve falında kamyonla yola gitmek eline geçen bazı fırsatlar sayesinde işlerini yoluna sokarak kısa da olsa bir tatile çıkacağına, kişinin kendisi ve ailesi ile hiçbir şekilde maddi açıdan dara düşmeyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında hızlı giden kamyon görmek işlerin çok zor geçtiği bir dönemde kurulacak olan başarılı bir ittifak ile deyip yerindeyse iş dünyasında fırtınalar estirileceğine, sorunlarının kısa zaman içinde biteceğine işaret etmektedir.