Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında buzlu görmek

Kahve falında buzlu görmek sorunların ve musibetlerin sona ereceğine, uzun bir müddet sıkıntıların kişinin peşini bırakmayacağını, şanssızlıklardan ve uğursuzluklardan bunalan fal sahibinin psikolojisinin giderek bozulacağına, sevinçli ve güzel haberler alacağına, çok iyi yatırımlar yaparak büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, rızkının azalacağına ve çok zor günler geçireceğine, başarılar elde edileceğine, zor zamanların sona ereceğine ve uzun süre sonra mutlu olunması yolunda bazı adımlar atılacağına, amacına nail olacağına işarettir.

Kahve falında buzlu gördüyseniz:

  • Aileniz ya da diğer sevdiğiniz kimseler için bazı fedakarlıkları göze almanız olasıdır.

Kahve falında buzlu içecek görmek daha önce hiç meyil etmediği bazı işlere girişeceğine, yardım isteyen bir kişiye elden geldiği kadar yardım edileceğine delalettir.

Kahve falında buzlu kıyma görmek girilen bir yolda çok doğru bir noktaya girileceğine, edilen duaların Allah katında karşılığını bulacağına, daha çok önemli başarılara sahip olacağına delalettir.

Kahve falında buzda ayağı kaymak insanların karşısında saygıyla eğileceği işler yapacağına, çalışılan işte alınacak başarılı sonuçlarla üst mevkilere gelineceğine alamet eder.

Kahve falında buzda koşmak dertlerden, tasalardan ve sıkıntılardan uzak, aile içinde huzur ve rahat içinde yaşayacağına, ele geçen kısmetlerin ve fırsatların artacağına delalet etmektedir.

Kahve falında buzdolabında buz görmek hayırlı günler görülmesine ve ailenin huzura kavuşmasına yardım edeceğine, kısa süre içinde bitebilecek bir işin daha uzun bir süreye çıkacağına inanılır.

Kahve falında buzun içinde balık görmek elini attığı her işi layığıyla yerine getireceğine, hayal edilen her şeye kısa süre içinde kavuşulacağına, yaşanabilecek bazı sorunların çok hızlı bir şekilde çözüleceğine işarettir.

Kahve falında buzluk görmek kişinin eğitim hayatından başlayarak iş hayatı ve tüm hayatı boyunca çok başarılı olacağına, birlikte çok büyük bir çalışma ya da bir proje ortaya konulacağına delalettir.

Kahve falında buzlu cam kırmak gönül ilişkileriyle ilgili yeni bir sayfa açılacağına, zenginlik sahibi olunacağına ve zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, işlerinin çoğalacağına bu sayede maddi sıkıntılarının sona ereceğine işaret eder.