Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında üzgün adam görmek

Kahve falında üzgün adam görmek hiç olmadığı kadar rahat bir döneme gireceğine, sorunlarından ve dertlerinden kurtulacağına, umutlarını kıran ve yaşama karşı isteksiz yapan problemlerinden de kurtulmasını bileceğine, karşısına çıkan bütün fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine, işlerinin büyük bir başarı kazanması sayesinde yüklü miktarda para kazanacağına, bir sebeple ne kadar zor duruma düşse de üzülse de kırılsa da hayallerine sımsıkı sarıldığına ve başarıya ulaşana kadar herhangi bir hayalinden vazgeçmeyeceğine, zorluklarla geçecek bir döneme girileceğine ve beklenmedik bir anda büyük bir tartışmanın ortasında kalınacağına, ancak bu kişilerin pes etmemesinden ötürü kendilerine büyük bir ders vereceğine, çalışmalardan pek getiri alınamayacağına, sevilen kişilerle bazı konularda ters düşüleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında üzgün adam gördüyseniz:

  • Rekabet söz konu olursa hazırlıklı olmaya bakın.

Kahve falında üzgün adam görmek gerçekleştirilen projeler sayesinde yüksek kademelerde çalışmaya başlanacağına, çok zor zamanlar geçirip büyük sıkıntılar çekeceğine ve bir daha kendisini toparlayacak gücü ve desteği bulamayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında üzgün birini teselli etmek tüm sorunlarına rağmen çalışmayı sonlandıracağına, mutlu olacağına, kendisini iyi hissedeceğine yorulur.

Kahve falında ablayı üzgün görmek bir sebeple çok zorlanacağına, kendisini çok yalnız ve yorgun hissedeceğine, ağız tadının ve sıhhatinin de yerinde kalacağına delalet eder.

Kahve falında kocasını üzgün görmek ticaret hayatındaki beklentilerinin karşılanacağına, karanlıkların aydınlanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında bir arkadaşı üzgün görmek başarıya giden yolların açılacağına, kısmetin artacağına ve şansın döneceğine, ertelenen bir tatile çıkılacağına yorulur.

Kahve falında ölen anneyi üzgün görmek yakınları ile arasında büyük anlaşmazlıklar ve fikir ayrılıkları yaşanacağına ve bu durumun bir süre devam edeceğine, yeni hobiler edinileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında yakınını üzgün görmek kişinin yaşamının değişeceğine, rahatlatacağına ve manevi olarak güç vereceğine inanılır.

Kahve falında sevgiliye üzgün görmek hem fikir olduğu konular üzerinde çalışmalar gerçekleştireceğine, özel hayatının da yolunda gideceğine rivayet eder.