Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yatağın altında kedi görmek

Kahve falında yatağın altında kedi görmek çok mutlu ve huzurlu olacağına, kötü hallerinden kurtularak hayırlı ve güzel hallere geçeceğine, büyük bir yatırımdan çok küçük bir kazanç elde edeceğine, yaşadığı sorunların katlanarak devam edeceğine ancak daha sonra karşısına çıkacak bir işte adım atarak hayatında bir dönüm yapacağına, zarar ettiği bir dönemi kapatıp çok büyük kazançlar elde edeceği bir döneme gireceğine, çok hayırlı ve güzel kazançlar elde etmesini sağlayacağına, eşi ve çocukları ile çıkacağı bir yolculuktan güzel haberlerle döneceğine, emeklerine karşılık hayal ettiklerine ulaşacağına, aile bireyleri arasında çok büyük tartışmaların hatta kavgaların çıkacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yatağın altında kedi gördüyseniz:

  • Ya da farklı felsefelere veya konulara ilgi duymaya başlayabilirsiniz.

Kahve falında yatağın altında kedi görmek ilahiyat alanında çalışmalar yaparak insanların aydınlanmalarına yardımcı olunacağına, yaşamının çok lüks bir hale geleceğine, hayallerinin tek tek gerçekleşmeye başlayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yatak altında kedi görmek kazancın yar yarıya düşeceğine, iş değişikliğine gidileceğine, yıllardır yapılan bir mesleğin bırakılacağına işarettir.

Kahve falında yatağında kedi görmek sorunlarını bu sayede bitireceğine, herhangi bir sağlık sorunu yaşamayacağına, Allah’a yakınlaşmak için sevap işlerinden geri kalmayacağına işaret eder.

Kahve falında yatağın içinde kedi görmek bazı bilgili kişiler ile gireceği projelerde çok büyük başarılara imza atacağına, mutluluğa giden yolu bulacağına, dertlerinin çarelerine kavuşacağına, dualarının gerçekleşeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında yatakta kara kedi görmek zahmetli bir işin sona ereceğine ve kısa süre içinde çok beklenen bir terfinin alınacağına, ancak daha sonra ettiği duaların kabul olması sayesinde çok büyük bir ferahlığa çıkacağına, işlerinin artacağına, elinde bulunan imkânların bollaşacağına, çok güzel bir mevkiye geleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında yatakta kedi görmek fal sahibinin geçim derdinden, borçlarından dolayısıyla da çektiği tüm çileden kurtulacağına, sevinçli haberlerin geride kalacağına işaret eder.

Kahve falında yatak odasında kedi görmek çarelere ve çözümlere ulaşacağına, şifa bulacağına, ruhen ve bedenen yenileneceğine, uzun ve endişeli bir dönemden sonra çok zarar görülen durumları ortadan kaldırmak için ortaklık kurulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yatağın altında fare görmek kısmetinin açılacağına, dertlerinin biteceğine, büyük borçlar alınacağına, ancak bu borçların ödemelerinin gecikeceğine alamet etmektedir.