Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında inek at görmek

Kahve falında inek at görmek hayırsız kişilerle irtibatın kesileceğine, verilecek kararlar doğrultusunda uzun zamandan beri yapılamayan çalışmaların tamama erdirileceğine, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, alınacak üzücü bir haber yüzünden büyük bir motivasyon kaybına uğranacağına, ruhunun tüm kötülüklerinden arınacağına, bedeninin şifa bulacağına, moralinin düzeleceğine, kardeşlerden birinin sağlık sorunlarıyla boğuşacağına, dertlerinin artacağına, üçüncü gözünün açılacağına, güzel günlerin kapıda olacağına, üzerine düşen bazı çalışmaları yakın zamanda gerçekleştireceğine, bazı bilgili kişiler ile gireceği projelerde çok büyük başarılara imza atacağına işaret eder.

Kahve falında inek at gördüyseniz:

  • Bazı kimselere onların sandıkları gibi aptal olmadığınızı göstermelisiniz.

Kahve falında at inek görmek zor zamanların geride kalacağına, işlerin açılacağına, fırsatların çok iyi ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine, bundan dolayı kendini çok şanslı addedeceğine delalettir.

Kahve falında inek at görmek eldeki imkanların giderek azalacağına, yakın bir kişinin kendisine duyulan güveni suistimal edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında inek ve at görmek hayatındaki zorlukların, olumsuzlukların ve aksiliklerin ortadan kalkacağına, özel hayatında köklü ve güzel değişiklikler meydana geleceğine, ancak tüm bu sorunların ardından yeteneğe bağlı olarak bazı projeler gerçekleştirileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında at eşek inek görmek bir sebeple çok zor ve sıkıntı verici durumlara düşeceğine, iş hayatında ve aile hayatında türlü zararlara uğranacağına, zorlukların ve musibetlerin sürekli artacağına, kem gözlere ve nazarlara gelineceğine tabir olunur.

Kahve falında at ve inek görmek kendisini üzen konuların yakın bir zaman içinde çözüleceğine, eline geçen kazancın gün geçtikçe daha da artacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ineğin tekme attığını görmek evinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, doğru düzgün karar vermekte bir türlü başarılı olamayacağına, kendisini kapana kısılmış gibi hissedeceğine delalettir.

Kahve falında inek sattığını görmek çok sıkıntılı bu dönemi geçtikten sonra gireceği her işte büyük başarılar kazanacağına, bir sebeple sıkıntılı durumlara düşeceğine, çok kötü günler geçireceğine, hiç olmadığı kadar zarar edeceğine, kazancının büyük kısmını uğradığı zararları kapatmak için harcayacağına delalettir.

Kahve falında çift başlı inek görmek borçlarını ödeyip kurtulacağına, maddi anlamda zarar edeceğine, iş kaybı yaşayacağına işaret eder.