Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında çarşaf görmek

Kahve falında çarşaf görmek zaman içinde daha güzel günler göreceğine, kazancındaki verimliliğin artacağına, sürpriz bir şekilde gelen yardım sonucu borçlarından kurtulacağına, uğursuzlukların ve şanssızlıklarının bir türlü fal sahibinin peşini bırakmayacağına, bir sebeple bazı zararlara uğranacağına, sıkıntılı günler geçirileceğine, sağlığın bozulacağına, çok hayırlı fırsatlara sahip olunacağına, kısa süre içinde çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, eski arkadaşlarından bir kısmıyla da görüşmeyi keseceğine rivayet eder.

Kahve falında çarşaf gördüyseniz:

  • İşlerinizi uygulamayı kolaylaştıracak veya yeteneklerinizi göstermenize yardım edebilecek yöntemler geliştirmek üzeresiniz.

Kahve falında tozlu çarşaf görmek mevcut düzeninin bozulmasından dolayı da psikolojik olarak kötü bir duruma düşeceğine, rızkının ve kazancının eksilmeyeceğine, işlerinin yolunda gideceğine, ticaret ehli olacağına alamet eder.

Kahve falında çarşaflı adam görmek güvenli ve mutluluk dolu seyahate, insanlar tarafından çok tanınan bir kişi olacağına inanılır.

Kahve falında yatak çarşafı düzeltmek ancak daha sonra bazı sorunlar yaşayacağına, yorumlanırken, uzun tırnak aynı zamanda borç alınacağına inanılır.

Kahve falında çarşaf ve yorgan görmek sorunlu bir dönem geçirileceğine, hayırsız kişilerle irtibat kurulacağına, rahata ereceğine, yeni kazanç kapılarına kavuşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında yatak çarşaf katlamak ticaretinin büyüyeceğine, sorun olarak karşısına çıkan durumları kolay bir şekilde çözüme kavuşturacağına alamet etmektedir.

Kahve falında çiçekli çarşaf görmek herhangi bir sıkıntı yaşanıyorsa eğer yakın bir arkadaşın desteği ile çözüme kavuşturulacağına, ister istemez başının belaya gireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında ipe çarşaf sermek fal sahibinin bu sayede daha rahat bir hayata kavuşarak yüzünün de güleceğine, küçük işlere sermaye harcamayacağına ve kalitenin değerini bileceğine tabir olunur.

Kahve falında yastık çarşaf görmek yapılan hataların yakında telafi edileceğine, üzerindeki miskinliği ve halsizliği atacağına delalet etmektedir.