Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında mor bere görmek

Kahve falında mor bere görmek doğru hamleleri yapmak için zamanın geldiğine inanan fal sahibinin iş yatırımları yapacağına ya da iş değişikliğine gideceğine, tüm fırsatları değerlendireceğine ve imkânları zorlayacağına, düşmanını alt edeceğine, kıtlığa ve yokluğa düşeceğine, buna karşılık ani bir haber alarak tüm derdinden ve üzüntüsünden kurtulacağına, sorunların, sıkıntıların ve zorlukların aşılacağına, sıkıntılı durumların üstesinden gelineceğine, kendisinin başarılarını duymuş olan bir kişi sayesinde çok büyük paralar kazanacağına, çok güzel günler göreceğine delalet eder.

Kahve falında mor bere gördüyseniz:

  • Elde olmayan durumlar ya da rahatsız edici olarak adlandırılabilecek gelişmeler söz konusu olabilir.

Kahve falında mor bere görmek çok zor zamanlar geçireceğine, büyük maddi ve manevi zararlar göreceğine ve bu yüzden çok ağır bir hastalığa tutulacağına, ele geçen fırsatlar sayesinde çok mutlu olayların gerçekleşeceğine tabir olunur.

Kahve falında beyaz bere takmak kendisine dert ettiği şeyleri atlatmayı ve unutmayı bileceğine, bir sebeple çok sıkıntılı bir döneme gireceğine, aile hayatına da yansıyan bu kötü olaydan ötürü insanlar ile olan ilişkilerini neredeyse tamamen keseceğine, uzunca bir süre boyunca tek başına kalacağına alamet eder.

Kahve falında pembe bere takmak çok sorunlu bir durumun ortadan kaldırılacağına, kardeşler arasına kıskanç birisi tarafından nifak tohumu ekileceğine inanılır.

Kahve falında atkı ve bere görmek çok büyük kazançlar ve faydalar sağlayacağına, onu dinleyeceğine, kendisine yol göstereceğine ve elinden geldiğince sıkıntısını azaltmak için imkânlarını seferber etmekten geri durmayacağına işarettir.

Kahve falında mavi bere takmak çocuklarıyla gurur duyacağı pek çok başarıya şahit olacağına, eşler arasını bozmaya çalışan bir kadının haneden uzaklaştırılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında siyah bere takmak sürpriz gelişmeler yaşayacağına, kendisini mesleğinde ilerletmek ve daha başarılı olmak için büyük ve önemli fırsatlar elde edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında örgü bere görmek sevmeye ve saygı duymaya başlayacağına, yaşam standartlarının ve hayat kalitesinin düşeceğine, ekonomisinin ve aile bütçesinin sarsılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında yüzünü yara bere içinde görmek yakın bir arkadaşın vesile olduğu bir ilişkinin evlilikle noktalanacağına, Allah rızası için bazı büyük yardımlarda bulunulacağına ve yapılan bir iş başvurusunun çok kısa bir zaman içinde olumlu sonuç vereceğine, kişi için gelecek günlerin tasasız ve neşe dolu olacağına delalet etmektedir.