Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında dişleri görmek

Kahve falında dişleri görmek insanların eskisinden daha çok dikkatlerini çekeceğine, maddi sıkıntı içine düşüleceğine, dertlerin ardı ardına ortaya çıkacağına, aşırı sinirli olmasından ötürü bu kargaşa içinde zaman zaman sevdiği insanları da incitecek sözler sarf edeceğine, işlerin toparlanacağına, rahat bir hayata kavuşmak ve sevdiği kişiler ile çok mutlu olmak için büyük çaba harcayacağına, kendisini üzen ve sıkıntıya sokan durumların yakında düzeleceğine, bol para kazanacağına, buna doğru orantılı olarak da çok para kazanıp hayallerine kavuşacağına işarettir.

Kahve falında dişleri gördüyseniz:

  • Yeni bir şeye başlamak istiyorsanız mevcut durumunuza dürüst yaklaşmanız gerekiyor.

Kahve falında dişlerin beyazlamasını görmek uzun bir zamandan beri devam eden ve evlilikle noktalanacağı düşünülen bir birlikteliğin sona ereceğine, maddi açıdan güçsüz bir döneme girileceğine delalet eder.

Kahve falında diş görmek tamamen din ile ilgilenerek dünya işlerini arkasında bırakacağına ve Allah yolunda yürüyeceğine, bekar ise hayırlı biri ile tanışıp evleneceğine işaret etmektedir.

Kahve falında birinin dişlerini fırçaladığını görmek hayattan hiç zevk alamaz olacağına, çok güzel haberler ile dönüleceğine, bu haberler sayesinde büyük kazanç getirecek bir işe yatırım yapılacağına delalet eder.

Kahve falında diş aldırmak sıkıntılarının çözümü için önayak olacağına, dertlerinin çözülmesinde yol göstereceğine, mutsuz olacağına ve sorunlu günler geçireceğine delalettir.

Kahve falında dişlerini sökmek arzularını, beklentilerini ve amaçlarını yerine getireceğine, doğru yatırımlar yapacağına, ufak girişimlerde bulunup büyük karlar elde edeceğine, maddi anlamda kendisini toparlayacağına rivayet eder.

Kahve falında bebeğinizin diş çıkardığını görmek en önemli anlarda destek görüleceğine, birden fazla ortakla iş kurulacağına, kötü noktalara geleceğine, elindekileri kaybedeceğine bu nedenle büyük bir özgüven ve cesaret kaybına uğrayacağına delalettir.

Kahve falında iple diş temizlemek üzüntü duyulan ve endişe edilen olaylardan kurtuluşa erileceğine, çok güzel ve insanlığa yararlı şeylere imza atacağına rivayet eder.

Kahve falında diş beyazladığını görmek kariyer edineceğine yorulur ve bu kişinin kendisi için şans olacağına, kişinin sıkıntılarından arınacağına işaret etmektedir.