Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında beyaz bir araba kullanmak

Kahve falında beyaz bir araba kullanmak sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, hata yapmaya deva etmesi halinde hem ailesine, hem de kendisine manevi açıdan zarar vereceğine, Allah tarafından bolluk ile mükâfatlandırılacağına, iş amaçlı çıkılacak bir seyahatten güzel haberlerle dönüleceğine ve zarar getirecek bir işten kazançlı bir şekilde çıkılacağına, maddi konularda zayıf düşeceğine, ortaya çıkacak sorunlardan kurtulacağına, çok zor zamanlar yaşayacağına, düşmanlarının ve kendisini çekemeyen kişilerin oyunlarından ve hilelerinden ötürü bulunduğu makamı kaybedeceğine, kişinin aile içinde çok küçük şeylerden çıkan tartışmalar nedeni ile sıkıntılar yaşayacağına delalet eder.

Kahve falında beyaz bir araba kullanmak gördüyseniz:

  • İsteklerinizden oluşan bir liste yapmanızda fayda var.

Kahve falında beyaz lüks araba kullanmak hayat içinde çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına, dost sandıklarından değil de öylesine arkadaşlık ettiği bir kişiden destek göreceğine alamet etmektedir.

Kahve falında beyaz araba kullanmak çevresinin kötü, art niyetli ve kem gözlü kişilerle dolacağına böylece çok zor, sıkıntılı ve çetin günler yaşayacağına, kendisini çaresiz ve yalnız kalmış gibi hissedeceğine, hatta bir tutukluluğun da söz konusu olabileceğine delalet eder.

Kahve falında beyaz arabayı kullanmak sıkıntısı olanın ferahlığa çıkacağına, insanlardan uzaklaşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında beyaz bir araba kullanmak dertlerin son bulacağına ve çok hayırlı ve bol kazançlı bir işe girileceğine, eline geçen fırsatları hayırlı ve güzel bir şekilde değerlendirmesine rağmen bir türlü düzelmeyeceğine, eline geçen fırsatların istediği sonuçları vermeyeceğine, eş, dost ya da akrabalarından birisi tarafından ihanete uğrayacağına delalet eder.

Kahve falında beyaz renkli araba kullanmak sevilen bir kişi ile tartışılacağına, bir sebeple kısa da olsa bir bocalama dönemi geçireceğine, maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında beyaz araba almak ve kullanmak mevki makam sahibi olunacağına, kurulan ortaklıkların büyük başarı ve kazanç getireceğine, çok büyük başarılar kazanılacak işlere gireceğine, çok etkili ve doğru kişiler ile tanışmasına vesile olacağına inanılır.

Kahve falında beyaz renk araba kullanmak çok güzel ve yüksek kazançlı işlere imza atacağına, maddi olarak zengin hale geleceği gibi manevi olarak da önemli bilgilerle donanacağına delalettir.

Kahve falında gelin arabası kullanmak sıkıntılarını atlatacağına, neşeleneceğine, sıkıntılarını ve dertlerini unutacağına delalet eder.