Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yaş dut görmek

Kahve falında yaş dut görmek büyük bir şöhrete sahip olunacağına, kendisini kötü hissetmesine neden olan ı durumlardan kurtulacağına, iş hayatında yaşadığı kayıpları telafi edeceğine, elinin bollaşacağına, moralinin yükseleceğine, yok yere kendisini üzdüğü bir dönemin yakın bir zamanda son bulacağına, alınacak tedbirlere rağmen uzun sürecek bir rekabete girileceğine, huzuru ve mutluluğu yakalayacağına, fırsatları kaybetmesine ve çok büyük zararlara girmesine rağmen yine kendi kontrolünü kaybetmeyip sakin olduğuna bundan sonra karşısına çıkacak başka fırsatları ve işleri bekleyeceğine ve çok daha iyi fırsatlar ile karşılaşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında yaş dut gördüyseniz:

  • İnsanlar getirdiğiniz önerilere veya tavsiyelere yorum yapma konusunda ketum olabilirler.

Kahve falında yaş dut yemek elinde bulunan imkânlar ile girdiği bir işte yaşanabilecek sorunlara karşı önlem olarak bir miktar tasarruf yaptığına, böylece çıkabilecek problemleri kısmen de olsa bertaraf edeceğine, şifaya kavuşacağına, deyim yerindeyse elinin iş ve ekmek tutacağına, başarısının önündeki engellerin kalkacağına, mutluluğunun da hayat boyunca süreceğine rivayet eder.

Kahve falında yaş dut görmek tövbelerinin Allah’a ulaşacağına bu sayede sıkıntılarının, sorunlarının, yaşadığı zorlukların ve çektiği zahmetin sona ereceğine, kişinin yaşam şeklinin, alışkanlıklarının, hayata bakışının, düşüncelerinin, inandıklarının ve savunduklarının değişeceğine, yaşamındaki her şeyin tamamen farklılaşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında incir ve dut görmek zor bir durumda olan çalışmaların ve projelerin rahatlayacağına, sevdiği kişiler tarafından uğratılacağı zararlar yüzünden çok büyük üzüntü duyacağına, maddi olarak çok sıkıntılı bir döneme gireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında dut pestili yemek kişinin ailesinden kendisine miras kalan yerleri veya mülkleri sorunsuz bir şekilde alacağına ve değerlendireceğine, zorluklarla geçen bir dönemin kısa süre içinde atlatılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında dalında dut yemek Allah’ın hayırlarından, lütuflarından ve iyiliklerinden nasiplenmeye, evli iseniz eşinizle arasında bazı tartışmalar geçebileceğine yorulur.

Kahve falında dut toplamak yemek çok üzüleceğine, masumluğunu ispat edene kadar da rahata ve huzura kavuşamayacağına, sosyal hayatta falı kapatan kişinin içine düştüğü karamsarlığın ve korkunun atlatılacağına, maddi durumda meydana gelen sorunların düzeleceğine inanılır.

Kahve falında büyük dut yemek büyük bir azimle çalışarak kendi işini kuracağına, zenginliğe kavuşulacağına, hedeflere ulaşılacağına, hayallerin gerçekleştirileceğine işaret eder.

Kahve falında incir dut görmek birlikte çok büyük ve başarılı işlere imza atılacağına ve hayırlı kazançlar elde edilerek başka kişilere örnek olarak gösterileceğine, sıkıntılarının biteceğine, şansının açılacağına inanılır.