Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bahçesi görmek

Kahve falında bahçesi görmek herkesin yardımına koşan fal sahibinin başı sıkıştığında çevresinde pek çok insan göreceği için mutluluk duyacağına, eline geçen imkânlar sayesinde çok istediği şeylere yakın zaman içinde kavuşacağına ve uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, kısa zamanda büyük bir tartışma içinde kalınacağına, imkanlarının artacağına, kişinin kaybettiği imkânlara yeniden kavuşacağına ve tekrar eski lüks hayatına döneceğine, işlerinin kısa süre içinde büyük kar getireceğine, özellikle iş ile ilgili gelişmelerin kişinin rahat bir hayat yaşamasına neden olacağına, hayatın başarılarla ve güzelliklerle geçeceğine rivayet eder.

Kahve falında bahçesi gördüyseniz:

  • Evinizi, yaşadığınız yeri veya ailenizi ilgilendiren kararlar almaktan kaçınmalısınız.

Kahve falında düzenli bahçe görmek hayatının kolaylaşacağına, maddi gücünün yerine geleceğine, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ancak daha sonra askıya almak zorunda kaldığı bir işte büyük bir başarı kazanacağına, hayatında çok sevdiği ve değer verdiği kişilerle bazı işlere gireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında havuç bahçesi görmek hem tecrübe hem de sermaye kazanacağına, belki ölümler görüleceğine alamet eder.

Kahve falında kilise bahçesi görmek hiçbir zaman alım ve ödeme zorluğuna düşmeyeceğine, kurtuluşu yakalayacağına, hayatının bu sayede güzelleşeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında bahçede yumurta görmek gözyaşına ve kedere boğulacağına, onlarla ortak hareket edip, hem fikir olduğu konular üzerinde çalışmalar gerçekleştireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında bahçede biber görmek başarılarının artacağına, işlerinin yoluna gireceğine, dileklerin ve duaların kabul olacağına rivayet eder.

Kahve falında bahçede kuyu görmek maddi ve manevi olarak zor zamanlar geçireceğine, isteklerini ve arzularını kolayca elde edeceğine, hedeflerine ulaşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında bahçeden fasulye toplamak yeni insanlar ile tanışıp çok büyük dostluklar kuracağına, fal sahibine yardım edeceğine ve aralarındaki bağın daha sağlamlaşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında sebze bahçesinden sebze toplamak aile bireylerinin çok mutlu ve huzurlu olacağına, çok güzel ve huzurlu günler göreceğine, bir ömür boyu refah içinde yaşanacağına inanılır.