Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında alyans sattığını görmek

Kahve falında alyans sattığını görmek yaşanan sıkıntıların sona ereceğine, aile hayatı içinde istenen ve hayali kurulan ne varsa sahip olunacağına, yılların emeğini ve birikimini de böylece kaybedeceğine, atılacak bütün adımların hayırlı yollar açacağına, Allah’ın sevgisini kazanacağına, sorunlarından bu sayede kurtulacağına, daha sonra iş konusunda uzun yıllar büyük tecrübeler edinmiş bir kişi ile bir işbirliği içine gireceğine, birçok insanla çok uzun süreli tartışmalar yaşayacağına, uzun yıllardan beri sakladığı ve en yakınındaki kişilere bile anlatmadığı sırlarının açığa çıkacağına, kişinin olayların farkına vararak yaptığı hataları göreceğine delalet etmektedir.

Kahve falında alyans sattığını gördüyseniz:

  • Sorunlu arkadaşlıkları hayatınızdan çıkarabilirsiniz.

Kahve falında iki tane alyans yüzük görmek korkularının, kuruntularının ve hastalıklarının son bulacağına, amaçlarının da gerçekleşeceğine, Allah’ın kendisine istediği kadar evlat nasip edeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında alyansını kaybedip bulmak doğan bebek güzel ise gelişmelerin olumlu olacağına, maddi yükümlülüklerin azalacağına, rahatın ve huzurun yerine geleceğine yorulur.

Kahve falında alyansın içinde yazı görmek parasal olarak bir kriz yaşanacağına, kurulan hayallerin deyim yerindeyse tek tek suya düşeceğine, geçiminin ve gelirinin sürekli olmayacağına tabir olunur.

Kahve falında başkasına alyans takmak yaptığı şeyden ötürü büyük bir pişmanlık duyacağına, sevindirici ve mutluluk verici bir şey duymaya alamet eder.

Kahve falında gümüş alyans takmak ferah düzeyinin her geçen gün yükseleceğine, malının ve parasının da artacağına, ele geçen kazancın tükenme noktasına geleceğine delalet eder.

Kahve falında parmağında alyans görmek başarılı bir kariyere sahip olunacağına, özel muamele göreceğine inanılır.

Kahve falında erkek alyans görmek kendisine hayallerinde en büyük desteğin aile üyelerinden geleceğine, parasal olarak tüm sıkıntılarının sona ereceğine delalet eder.

Kahve falında alyans kaybetmek ve bulmak çok hayırlı ve helal kazançlar elde edeceğine, gözlerindeki yaşın kuruyacağına ve gönül yaralarının iyileşeceğine işarettir.