Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ölmüş kadını canlı görmek

Kahve falında ölmüş kadını canlı görmek yorulacağına ve artık dayanamaz duruma gelerek isyan edeceğine, sevilen bir dostu kaybetmeye, sorunlarından kurtulup huzurlu ve mutlu olacağına, çok büyük kazançlara sahip olacağına ve çok rahat edeceğine, gereksiz yere harcamak nedeni ile bir süre sonra maddi zorluklar yaşanacağına, ailede rızık yokluğuna düşeceğine, çok sıkıntılı ve zor günler yaşayacağına, özellikle evli kimselerin eşlerine karşı tutumlarında değişim olacağına, yaşadığı ülkenin tüm insanları tarafından tanınıp sevileceğine ve her zaman iyi bir insan olup herkesin hayır duasını alacağına, gücünün azalacağına, moralinin bozulacağına bu nedenle de sağlığının da elden gitmesine neden olacak kötü olayların meydana geleceğine delalettir.

Kahve falında ölmüş kadını canlı gördüyseniz:

  • Aşırı tepkiler uzlaşılması farklılıkları doğurabilir.

Kahve falında ölmüş kadını canlı görmek kendisi için çok hayırlı bir işe girdiği bir dönemde büyük zarar edeceğine, hayırlı ve başarılı çalışmalar gerçekleştirilecek çalışmalar gerçekleştirileceğine alamet eder.

Kahve falında ölü kadını canlı görmek bunları çözümlemek için bir hayli alın teri dökeceğine, üzerinde kafa yoracağına, kendi işini kurup hayallerini teker teker yerine getireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında ölmüş bir kadını canlı görmek sorunların ve sıkıntıların baş göstereceğine, verilen duygusal kararlar kadar, anlık çıkışların da kişiye dönüp dolaşıp zarar vereceğine tabir olunur.

Kahve falında canlı birinin ruhunu görmek insanların alım gücünün azalacağına, hareketli ve hoş günler geçireceğine rivayet eder.

Kahve falında saksıda canlı çiçek görmek verdiği sözlerde durmayan insanlara ve kefil olunan biri yüzünden borçlu duruma düşüleceğine, birçok fırsatın istemeden de olsa kaçırılacağına inanılır.

Kahve falında canlı inek yüzmek çok sorunlu bir durumun ortadan kaldırılacağına, kardeşler arasındaki sürtüşmelerin ve tartışmaların son bulacağına ve zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, bunları tekrar etmemek için kendine söz vereceğine delalettir.

Kahve falında ölen babayı canlı görmek hanede bulunan kişileri çok üzecek bir karar verileceğine, büyük anlaşmalar gerçekleştireceğine ve çok zengin olacağına işarettir.

Kahve falında canlı toprağa gömülmek karşısına çıkan aksiliklere, zorluklara, sıkıntılara ve sorunlara göğüs gereceğine bu sayede işinde zafer elde edeceğine, deneyim kazanacağına, hayal ettiği ve uzun zamandan beri başka bir şey düşünmediği bir şeyi gerçeğe çevireceğine alamet etmektedir.