Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yabancı birinden para almak

Kahve falında yabancı birinden para almak işlerinde büyük miktarda bolluk ve bereket olacağına, elinden gelen herşeyi yaparak işlerini daha iyi bir hale getireceğine, bir sebeple çok kötü günler geçireceğine, kimsenin arkasından konuşmayacağına ve kendisine önemli bir kötülükte bulunmuş bir kimseyi affedeceğine, daha kaliteli bir yaşam şekline sahip olmakla beraber, sosyal çevrede de güzel değişikliklerin olacağına, elindeki tüm parayı ve malı harcayacağına, var olan saygınlığını da yitirip çok sıkıntılar çekeceğine, işlerin iyiye gideceğine, hayat standardı ve kalitesi olarak kişinin dilediği gibi yaşamaya devam edeceğine, ancak daha sonraları sakinleşen kişinin karşısına çıkan önemli fırsatları görerek değerlendireceğine işaret eder.

Kahve falında yabancı birinden para almak gördüyseniz:

  • İst üste gelen kutlamalara katılmak için hediyeler almak zorunda kalacaksınız.

Kahve falında bozuk yabancı para görmek birçok hayalin gerçekleşmesine vesile olacağına, gerçekleştirmek istediği projeleri bu sayede gerçekleştireceğine delalettir.

Kahve falında yabancı demir para görmek sağlığını geri kazanacağına, geçim kolaylığı içinde olacağına, ağız tadının, neşesinin ve keyfinin bozulmayacağına, hayatının güzelliklerle, kolaylıklarla ve ayrıcalıklarla sürüp gideceğine, kişinin büyük heveslerle girdiği işlerinin başarısızlıkla sonuçlanacağına yorulur.

Kahve falında yabancı para saymak maddi sorunlar yüzünden sıkıntıya girileceğine, stres ve üzüntüye yol açacak bir toplantı yapılacağına rivayet eder.

Kahve falında yabancı para vermek kendi ekmek teknesine sahip olacağına, düşmana karşı mahcup olmayacağına, kariyerinde aşama kaydedeceğine, iş hayatının rakipler tarafından yapılan tüm engellemelere rağmen çok iyiye gideceğine, her geçen gün daha sağlam ve kazançlı işlere imza atılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yabancı bozuk para toplamak potaya giren her top kişinin elde edeceği zaferlere ve iş alanındaki kariyerinin sürekli yükseleceğine, rakipleri yakın bir zaman içinde yenilgiye uğratmaya tabir olunur.

Kahve falında yabancı birine para vermek yeni kazanç kapılarının açılmasına vesile olacağına, girdiği bazı işleri en iyi yerlere getireceğine inanılır.

Kahve falında yabancı para bozdurmak fal sahibinin bu kişi ile usta çırak ilişkisi yaşayacağına ve bu kişi sayesinde çok büyük başarılar kazanarak çok üst mevkilere geleceğine, ancak daha sonra atılacak adımlar sayesinde çıkacak olan yeni fırsatlar değerlendirilmesi ile çok büyük kazançlar elde edileceğine inanılır.

Kahve falında yabancı metal para görmek iş hayatının tekrar toparlanmasının çok zor olacağına, canının sıkılacağına ve kaos dolu günlerden geçeceğine delalet etmektedir.