Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında avize görmek

Kahve falında avize görmek sevinçli bir hayat süreceğine, endişe edilen durumların ortadan kalkacağına, isteklerinize kavuşacağınıza, kırgınlıkların ve kızgınlıkların geçeceğine ve sevilen bir işi ile aradaki mesafelerin aşılacağına, yeni arkadaşlıklar kurulmasına ve bekar kişiler için zengin ve sorumluluk sahibi kimselerle tanışılacağına, sakin bir ruh hali içinde atlatacağına, bir sebeple daha dikkatli ve hızlı olunması gerektiğine, aksi takdirde maddi ve manevi açıdan epey zarara uğranacağına, ticaretten yana da kısmetlerinin bollaşacağına inanılır.

Kahve falında avize gördüyseniz:

  • Aşk hayatınız inişli çıkışlı durumlar gösteriyor.

Kahve falında taşlı avize görmek hayat içinde karşılaşacağı bütün zorlukları ortadan kaldıracağına, yaşamına huzurun, sıhhatin, ağız tadının ve neşenin hâkim olacağına bu sayede keyfinin yerine geleceğine delalet eder.

Kahve falında kırılan avize görmek derin bir nefes alacağına, zahmetinin ve hastalığının da son bulacağına alamet eder.

Kahve falında renkli avize görmek çok büyük işlere girişip hepsinden alnının akı ile çıkacağına, çok kötü durumlara düşeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından ötürü ruhsal olarak hasta olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında avize satın almak maddi ve manevi açıdan çok iyi bir konuma ve duruma gelineceğine, daha önce uğranılmış olan zararın kısa zamanda kapatılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında sallanan avize görmek onları hayatından bir daha asla yüzlerini görmemek ve seslerinin duymamak üzere çıkartacağına, hayırlı bir kazanç kapısı elde edileceğine, anne baba duası alınması sayesinde hayatta büyük bir engelle karşılaşılmayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında mor avize görmek onları gücendireceğine, aile  hayatında tartışmalar ve sürtüşmeler yaşanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında cami avizesi görmek çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, üzüntülerin son bulacağına ve sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, büyük bir özgüven kazanacağına delalettir.

Kahve falında lamba avize görmek aslında çok mütevazı hayalleri olmasına rağmen kendisine mucize gibi gelecek olumlu gelişmeler yaşayacağına, iş hayatında ve sosyal hayatta çok iyi yerlere gelineceğine yorulmaktadır.