Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında saç kestirmekten vazgeçmek

Kahve falında saç kestirmekten vazgeçmek hayattan yana yüzünün güleceğine, aile hayatında eşler arasında yaşanacak bir tartışmanın ardından ayrılık kararı verileceğine, eldeki mal ve mülkün kısa sürede büyük kayba uğrayacağına, uzun zamandan beri hayalini kurduğu her şeyi gerçekleştireceğine, yeni bir iş almaya ya da girişimde bulunulacağına, bereketli ve rahat bir hayat yaşanacağına, zararlı bir alışkanlıkla uğraşan bir dostunun bu illetten kurtulması için destek olacağına ve işlerini zahmetsizce bitireceğine, iş hayatında herkesin imreneceği bir konuma geleceğine, maddi yükümlülüklerin azaltılacağına yorulur.

Kahve falında saç kestirmekten vazgeçmek gördüyseniz:

  • Yakın çevreden biriyle yapacağınız görüşmeden eniyi sonucu elde edebilirsiniz.

Kahve falında saç kestirmekten vazgeçmek duaların boşa gideceğine ve karşılanması neredeyse mümkün olmayacak zararların yaşanacağına, aile hayatında sevinileceğine ve ferahlığa çıkılacağına rivayet eder.

Kahve falında saçını kestirmekten vazgeçmek ancak daha önce kazandığı deneyimleri çok büyük bir başarı ile kullanacağına, bu şekilde uğradığı bütün zararları bertaraf edeceğine, hayali kurulan çalışmalara ve projelere bu sayede kavuşulacağına, iş konusunda kısmetin açılacağına, ferahlığa çıkılacağına, elde edilen kazancın günden güne daha da fazla artacağına, yeni bir yol çizileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında saç boyamaktan vazgeçmek hem maddi hem manevi açıdan destek sayesinde sevilen bir kişinin ağır bir hastalıktan kurtulacağına, geçimini sağlamanın dışında, eline geçen paranın bir kısmı ile de geleceğine işaret eder.

Kahve falında bir şeyden vazgeçmek işlerinin kısa bir zaman sonra bozulacağına, eski gücüne kavuşmak için bozuk ilişkilerini tamir ederek ve işine dört elle sarılarak yoluna devam edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında yüksekten atlamaktan vazgeçmek büyük kazançlar sağlanılacağına ve yapılan işte ortaklığa kadar yükselineceğine, kötü yönde hareket edeceğine rivayet eder.

Kahve falında bir yere gitmekten vazgeçmek problemlerinin ve borçlarının da çoğalacağına, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, varolan sağlık sorunlarının şifa bulacağına ve kısa süre içinde çok büyük mevkilere gelineceğine işaret etmektedir.

Kahve falında birisiyle evlenmekten vazgeçmek kısmetsizlik ve şanssızlıkla geçen zamanlarının da artık geride kalacağına, büyük ve ferah bir haneye sahip olunacağına işaret etmektedir.

Kahve falında evlenmek üzereyken vazgeçmek kısa sürecek olan bir projenin bazı aksaklıklar yüzünden gitgide uzayacağına, parasal sıkıntıların çok büyük olacağına inanılır.