Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ölü ölü görmek

Kahve falında ölü ölü görmek bir sebeple maddi bir kaynak bulunup çeşitli harcamalar yapılacağına, büyük bir rahatsızlıkla boğuşacağına, böylece maddi imkânların genişleyeceğine, hayallerin yarıda kalacağına, hayatının ortalarına gelmiş, yaşamda bazı şeyleri tecrübe etmiş kimseler için sürpriz gelişmeler yaşanacağına, sağlığının ve moralinin de yerine geleceğine, eğer bu durum başarılı olursa fal sahibi ile tanıdığı arasında çok büyük bir bağ kurulacağına, büyük bir emek verilen aile işinde zarar edileceğine işarettir.

Kahve falında ölü ölü gördüyseniz:

  • İlk bakışta cazip görünen finansal başlıklı teklif, öneri veya davaetlarin dikkatle ele alınması gerekiyor.

Kahve falında ölüden bir şey vermek huzurunun, keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine, sevdiği kişiler ile sürekli vakit geçireceğine yorulur.

Kahve falında ölüden para istemek yaptığı işlerde eline geçen paranın artması sayesinde çok büyük bir zenginliğe kavuşacağına ve elindeki bu yeteneği çok iyi bir şekilde kullanması sayesinde kısa zaman içinde işinde yükseleceğine, ailesindeki huzurun bozulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında ölüyle pilav yemek huzurlu günlerin yakında olduğuna ve huzursuzlukların tatlıya bağlanacağına, tartışmalı bir işe girileceğine rivayet eder.

Kahve falında ölü birinin iyileştiğini görmek kendisi paralayacağına, ancak yapılan çalışmada ısrarcı olunması ve sabırlı ve azimli bir şekilde devam edilmesi halinde çok iyi bir duruma gelineceğine inanılır.

Kahve falında ölüyü makyajlı görmek ayıplanacağına, horlanacağına ve kendini insan içine çıkamayacak durumlara düşüreceğine, dertlerin uzaklaştırılacağına delalettir.

Kahve falında ölü birinin fotoğrafını çekmek dünyanın güzelliklerinin farkına varacağına, yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine ve eşlerin çok mutlu olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ölüden acı biber almak beklenen işlerin bir an önce gerçek olacağına, daha önce denemediği ve bilmediği tatları tadacağına işaret etmektedir.

Kahve falında ölüyü küçük görmek dolayısıyla işlerin bozulacağına, iş hayatının nerdeyse tüm zorluklarının kısa sürede ortadan kaldırılacağına delalet eder.