Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında tarçın görmek

Kahve falında tarçın görmek önemli bir lider haline geleceğine, sağlığının, huzurunun ve neşesinin yerinde olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kendi çabası ile kurtulup çok mutlu olacağına, gözünün başka kimseyi görmeyeceğine, hem aile hayatında hem iş hayatında hayırlı olayların yaşanacağına, kısa süre içinde büyük gelişmeler kaydedileceğine, işlerinin çok hızlı bir şekilde toparlanacağına, şansın da yaver gitmesiyle bambaşka bir hayata kavuşulacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, zengin olacağı ve istediği gibi yaşayacağı bir döneme gireceğine, eline geçen imkânları çok daha iyi bir şekilde kullanarak başka insanlara örnek olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında tarçın gördüyseniz:

  • Gizli kalmış konular aydınlanabilir, araştırdığınız olaylar veya kişiler varsa sonunda aradığınız bilgiler açığa çıkabilir veya bazı sırların ortaya çıkması sizde rahatlama sağlayabilir, kendinizi daha özgür hissedebilirsiniz.

Kahve falında tarçın koklamak kişinin artık rahat bir nefes alacak kadar iyi bir duruma geleceğine, büyük kazançlar elde edeceğine ve eline geçen bütün işleri çok düzgün bir şekilde çözerek insanların takdirini ve saygısını kazanacağına işarettir.

Kahve falında tarçınlı kurabiye yapmak işinden ekmeğinden olacağına, kişinin beklediği müjdeye ulaşmasına alamet eder.

Kahve falında tarçın çayı içmek gerçek mutluluğu tadacağına, dileklerin ve duaların kabul olacağına delalet eder.

Kahve falında tarçın kokusu almak daha fazla gelir elde edeceğine, sıkıntıların çözüme ulaşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında tarçınlı pasta görmek ticarette ilerleyeceğine ve kazançlı işlere girerek bolluk, bereket ve zenginlik sahibi olacağına, kaçırdığı fırsatları çok iyi adımlar atarak tekrar kazanacağına, bol kazanç elde edeceğine tabir olunur.

Kahve falında tarçın ağacı görmek iş hayatı içinde zor zamanlar geçirileceğine, sağlıkla ilgili olarak bir sorun yaşanacağına, insanlar arasında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine, çok kişiye akıl hocalığı edeceğine, yol göstereceğine ve şifa olacağına inanılır.

Kahve falında toz tarçın görmek tatsız haberlerin alınacağına, paradan ve maldan ziyade insanlığa değer vereceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında kabuk tarçın görmek umutlarının çoğalacağına, mucize denilecek kadar önemli değişikliklerin yaşanmasına rivayet etmektedir.