Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında tüyler görmek

Kahve falında tüyler görmek ihanet edeceğine ve aile hayatında tartışmalara neden olacağına, iyi bir evlilik yapılıp daha da mutlu bir hayat sürdürüleceğine, sıkıntılı ve yorucu bir döneme girileceğine, işlerin yavaşlayacağına, hayır duaları alınacağına ve daha iyi yerlere gelineceğine, türlü üzüntüler ile karşılaşılacağına, kendisine sıkıntı veren olaylardan yakın zaman içinde kurtulacağına, sıkıntıların ve zorlukların hayırlı bir hale geleceğine, yaşanacak üzüntü ve stresten ötürü sağlık sorunları ile uğraşılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında tüyler gördüyseniz:

  • İşinizle ilgili yeni şeyler öğrenebilir veya yeni sorumluluklar altına girebilirsiniz.

Kahve falında dilinde tüy görmek çok büyük bir projenin getireceği kazancın başka projelerin gerçekleştirilmesi için kullanılacağına, gereksiz kıskançlık yapan bir sevgili ile aranın düzeltileceğine, hayalkırıklıklarının giderileceğine rivayet eder.

Kahve falında tüysüz papağan görmek sevdiği ve değer verdiği kişilerin her zaman yardımlarını alacağına, para sıkıntısına düşüp, faturalarını ödeyemez olacağına delalettir.

Kahve falında kedi tüyü yutmak sağlığıyla ilgili çıkmazlara düşmeyeceğine, huzurlu ve rahat bir hayatı olacağına, çok üzüntülü ve sıkıntılı durumların ortadan kalkacağına inanılır.

Kahve falında yüzünde tüy olduğunu görmek komşusunun eksiğini gidermek için ona malından ve parasından vereceğine, işlerinin çoğalacağına bu sayede maddi sıkıntılarının sona ereceğine delalet etmektedir.

Kahve falında horoz tüyü yolmak uzun bir süreden beri devam eden endişelerini sona erdireceğine, refah içinde bir hayat yaşanacağına ve kardeşler arasındaki sorunların çözüleceğine tabir olunur.

Kahve falında kendi tüyünü yolmak kendisine hayır ve uğur getirecek adımlar atacağına, fal sahibinin muradına ereceğine yorulur.

Kahve falında tüy yolmak onun günlük yaşam ihtiyaçlarını elinden geldiği kadar karşılayacağına, toplum içinde itibarınızın ve saygınlığınızın artacağına işarettir.

Kahve falında bıyık tüyü görmek herhangi bir zarar yaratmadan hızlı bir şekilde biteceğine, bu sayede fal sahibinin rahat bir nefes alacağına, şansının yaver gideceğine, işlerinin açılacağına yorulmaktadır.