Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında birine çorap hediye etmek

Kahve falında birine çorap hediye etmek bereketin ve verimin çoğalacağına, atılacak adımla birlikte kendisine iş hayatında söz sahibi olacağı bir mevkinin kapısının açılacağına, istenen bir konuda uzmanlaşılacağına, kırılan bir kalbin tamir edileceğine, karşısına çıkacak pürüzlerin kendisini yıldıramayacağına, eğer falı kapatan kişinin bir düşmanı varsa, düşmanını alt edeceğine, kişinin geçim sıkıntısı içine gireceğine, kendisini bu duruma düşüren kişiler ile irtibatını tamamen keseceğine, ortak olarak gireceği bir işte ihanete uğrayacağına ve zarar üstüne zarar edeceğine delalet eder.

Kahve falında birine çorap hediye etmek gördüyseniz:

  • Çok karmaşık bir durumun içine girmezseniz bundan faydalanacak kişi siz olabilirsiniz.

Kahve falında birine çorap hediye etmek maddi ve manevi açıdan büyük bir ilerleme kaydedileceğine, iş yerinde çok zarar edileceğine ve maddi ve manevi büyük travmalar yaşanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında çorap hediye etmek çevresinin hayırlı ve iyi kişilerle dolacağına ve bu sayede de huzurunun ve keyfinin yerine geleceğine, koşulları gözden geçirerek en kısa zamanda rahata erişmek için gerekli adımların atılacağına delalet eder.

Kahve falında hediye çorap almak hayalini kurduğu şeyleri yapmaya başlayacağına, ancak beklenen kişinin henüz gelmediğine, belki de uzun bir dönem boyunca gelmeyeceğine bu durumun belki de çok uzun bir süre devam edeceğine işarettir.

Kahve falında çorap hediye edildiğini görmek bilakis yakın zamanda tanışacağı kişilerden hayır göreceğine, iş hayatında yapmak istediği projelerin yarıda kalacağına işaret eder.

Kahve falında beyaz çorap hediye almak hayal edilen şeylerden gittikçe uzaklaşılacağına, iyi geçineceğine ve hep afiyette kalacağına alamet eder.

Kahve falında çorap hediye almak elini attığı her işi layığıyla yerine getireceğine, bol kazanç elde edeceğine, sorunlarından kurtulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında çoraplı yürümek epey büyük bir rahatlık yaşayacağına, eşler arasında bir soğukluğun baş göstereceğine işarettir.

Kahve falında kalın çorap görmek Allah katında günahkâr sayılacağı işleri hiç çekinmeden yapmaya başlayacağına, aile bireylerinden biri ile ilgili üzücü bir haber alacağına işaret etmektedir.