Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bebeğe su içirmek

Kahve falında bebeğe su içirmek yurt dışında eğitim hayatına devam etmek için yollar aranacağına, sorunlarla ve sıkıntılarla uğraşacak gücünden ve inancından olacağına, sorunlarının bu sebeple daha da artacağına, elinde bulundurduğu imkânlar ile işlerinde iyi yerlere geleceğine, sevdiği kişiler ile yeni işlere imza atacağına, hikmetli, kudretli kişiler arasına gireceğine ve hidayete ermeyi başaracağına, maddi gücünün de daimi olacağına, hayal kırıklığı yaşayacağına, tabir yerindeyse güvendiği kişiler tarafından sırtından bırakılacağına ve kendini çok kötü hissedeceği bir dönem geçireceğine, hayırsız kişilerle muhatap olunacağına, işlerin sarpa saracağına ve zarar edileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında bebeğe su içirmek gördüyseniz:

  • Duygusal konular kontrolden çıkabilir.

Kahve falında yeni doğmuş bebeğe su içirmek kalp kırıklığı yaşanacağına, ele geçen fırsatların bir bir kaçırılacağına, zor zamanlar geçirileceğine, zor zamanların sona ereceğine tabir olunur.

Kahve falında erkek bebeğe su içirmek mal ve rızkın çoğalmasına, maddi açıdan çok kazanç getirecek bir işe girileceğine, epeydir ödenemeyen borçların kısa süre içinde kolayca ödeneceğine, bu sayede uykusuz geçen gecelerin sona ereceğine, sevilen kişileri mutlu edecek bir haber alınacağına inanılır.

Kahve falında bebeğe su içirmek iş hayatında büyük başarılar kazanacağına, ani ve beklenmedik güzellikler olacağına, kişinin düzeninin oturacağına ve işlerinin bundan sonra kendisinin istediği yönde ilerleyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında su içen bebek görmek yapılan hataların hızlı bir şekilde telafi edileceğine ve tekrar edilmeyeceğine, bolluk ve bereket geçireceğine işarettir.

Kahve falında bir bebeğe süt içirmek refah içinde olacağına, hayalini kurduğu büyük başarılara ulaşacağına delalettir.

Kahve falında bebeğin sigara içtiğini görmek yanlış yatırımlar yapacağına, akılsızca davrandığı için geleceğini tehlikeye atacağına alamet eder.

Kahve falında bebek süt içirmek kendisini çok büyük sürprizlerin beklediğine ve yakın bir zamanda çok şaşıracağına, bazı araştırmalar yapılıp sorunun kaynağının bulunacağına işaret eder.

Kahve falında sigara içen bebek görmek üzüleceğine ve pişman olacağına, yardıma muhtaç kişilere yardım eli uzatılacağına ve hayatı değiştirip mutlu bir hayatın kapısını açacak bir konuda çok önemli bir karar verileceğine alamet etmektedir.