Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında oturan görmek

Kahve falında oturan görmek büyük çaba sarfedeceğine, hayatın çok daha iyi noktalara geleceğine, fal sahibinin rahat bir nefes alacağına, şifaya kavuşacağına, yaşamınızın ileriki dönemlerinin çok güzel geçeceğine, hem rütbe hem de kazanç elde etmek için azimle ve hırsla mücadele edeceğine, yaptığı işe gösterilen ilginin çoğalacağına, şansının yaver gitmesi sayesinde uzun süre işlerinin bu şekilde devam edeceğine, hasret çekenlerin birleşeceğine, asık yüzlerin güleceğine ve fakir fukaranın doyacağına alamet etmektedir.

Kahve falında oturan gördüyseniz:

  • Bazı konulara onay vermeniz bazı kişilerin sizi takımlarına, partilerine veya taraflarına dahil etmesi anlamına gelebilir.

Kahve falında uzun yeşil otlar görmek yaptıklarının ciddiyetine daha sonra varacağına, o kilerin gittikçe rızıkla dolacağına yorulur.

Kahve falında yabani ot görmek yönetici konumuna yükselerek başka kişilere hükmedeceğine, birçok insanın evine ekmek girmesinin sağlanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yemyeşil ot görmek nankörlük ve vefasızlık göreceğine, işsiz olan kişinin iş sahibi olacağına, borcu olan kişinin borçlarını ödeyeceğine inanılır.

Kahve falında denizde ot görmek hem ruhunun hem de bedeninin şifaya kavuşacağına, hayal edilen herşeye kavuşulacağına, bu sayede büyük bir özgüven kazanılacağına, kazancın artacağına, eğitim konusunda bulunan eksiklerin giderileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında danaya ot vermek ancak yakın bir zaman içinde büyük sıkıntılar yaşanacağına, evdeki bu huzurlu ortamın fal sahibinin meslek hayatında da başarılı olmasına vesile olacağına yorulur.

Kahve falında ot süpürgesi görmek daha önce hiç başa gelmeyen olaylarla karşılaşılacağına, imkânsızlıklarının biteceğine işaret eder.

Kahve falında oturmuş deve görmek sıkıntılarla ve sorunlarla karşılaşacağına, kazancın her geçen gün daha da çoğalacağına alamet etmektedir.

Kahve falında madımak otu görmek aile hayatında da çok huzurlu ve mutlu olunacağına, tatmadığı ve bilmediği duyguları tadacağına inanılır.