Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında turşucu dükkanı görmek

Kahve falında turşucu dükkanı görmek kişinin daha sonra ödeme zorluğu çekeceğine ve elinde maddi değeri olan her şeyi satmak zorunda kalacağına, daha sonra bunun ayyuka çıkmasıyla yüzünün kızaracağına, kazancının umduğu gibi devam etmeyeceğine, çok büyük üzüntü ve sıkıntı duyacağına, sonucun kişi için hayırlı olacağına, hayırlı bir kişi olarak sevdiklerini koruyacağına, bundan güç ve cesaret alacağına, bol kazançlı bir iş hayatına sahip olunacağına, özel yaşamda da rutini kıracak yeni programlar yaparak daha hareketli ortamlarda bulunulacağına alamet eder.

Kahve falında turşucu dükkanı gördüyseniz:

  • Sorun çıkartan kişilerle karşılaşabilirsiniz.

Kahve falında turşucu dükkanı görmek zor günler geçirileceğine, atılan adımların büyük bir sıkıntıya yol açacağına, müjdeli ve hayırlı haberler alacağına bu sayede deyim yerindeyse içinin açılacağına delalettir.

Kahve falında turşunun bozulduğunu görmek tüm lüksünden bir süre fedakârlık yapmak zorunda kalacağına, sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında turşu kavurmak nankörlük, vefasızlık, hainlik ve hıyanetle karşılaşmayacağına, hep iyi, vicdanlı ve merhametli kimselere denk geleceğine, yakın zaman içinde çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına yorulur.

Kahve falında birinden turşu almak sıkıntılarından arınıp genişliğe çıkacağına, sevilen kişilere maddi ve manevi açıdan yardımcı olunacağına yorulur.

Kahve falında yeşil biber turşusu yemek maddi açıdan büyük sıkıntılar çekilecek bir döneme girileceğine, hedeflediği kazancı elde edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında hıyar turşusu yemek hayat içinde yaşadığı kötü durumlardan uzaklaşacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, bazı iş birlikleri yapacağına alamet eder.

Kahve falında kelem turşusu görmek zor zamanlar ve sıkıntılı günler geçirileceğine, endişe duyulacak bazı olaylar yaşanacağına, iş güç konusunda birçok karar verileceğine, yakın bir zaman içinde çok zor bir işin atlatılacağına rivayet eder.

Kahve falında üzüm turşusu görmek düzeninin, huzurunun, keyfinin ve de sağlığının bozulacağına, kazancın helal şekilde artırılacağına inanılır.