Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bebek uyutmak

Kahve falında bebek uyutmak kurulan büyük hayallerin yaşanan kötü ve can sıkıcı olaylar yüzünden suya düşeceğine, para kazanmaya, ticaret sektörüne atılacağına, hem rütbe hem de kazanç elde etmek için azimle ve hırsla mücadele edeceğine, yeni yatırımlar yapacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, kendisini çaresiz ya da güçsüz hissetmeyeceğine, huzurlu ve mutluluk verici bir birliktelik yaşanacağına, sorumluluk alacağına, insanlık görevlerine daha fazla eğileceğine delalettir.

Kahve falında bebek uyutmak gördüyseniz:

  • Duygusal konulardaki alışılmadık gelişmeler nedeniyle harekete geçmeniz gerekebilir.

Kahve falında bebeğin uçtuğunu görmek hayal edilen ve üzerinde çok düşünülen bir işin hayırlı gelişmelere vesile olacağına, üzüntülü haberler alacağına yorulur.

Kahve falında özürlü bebek doğurduğunu görmek acı tecrübeler edineceğine, mutlu günler yaşanacağına, sevinileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında gelinlikle bebek emzirmek sorunlarının gün geçtikçe daha da artacağına, elinde bulunan çalışmaların sıkıntılı bir duruma geleceğine, yaşanan aksaklıkların ortadan kaldırılacağına işarettir.

Kahve falında bebek pişirmek ailesinin gerekli tüm ihtiyaçlarını giderebilecek maddi ve manevi güce erişeceğine, sıkıntılarından rahatlıkla kurtulacağına, rahat edeceğine yorulur.

Kahve falında arkadaşının kucağında bebek görmek para sıkıntısı çekeceğine, anlaşmalardan cayılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında çürük dişli bebek görmek edilen duaların kabul edileceğine, sıkıntılı olarak başlayan çalışmaların yakın zaman içinde düzeleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında emekleyen bebek görmek çok büyük işlere girişip hepsinden alnının akı ile çıkacağına, dostlarının ve yakın çevresinin her zaman güvenilir olacağına, fal sahibinin sırtının asla yere gelmeyeceğine delalet eder.

Kahve falında sevdiğinle bebek sevmek çok başarılı adımlar atacağına, kişinin geçim sıkıntısına düşeceğine yorulmaktadır.