Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kendini kaşımak

Kahve falında kendini kaşımak bir sebeple aile bireyleri arasında hiç istemediği durumların meydana geleceğine, sorunlar yüzünden tartışmalar çıkacağına, mantıklı ve akıllıca hareketlerde bulunmak suretiyle herkesi kendisine hayran bırakacağına, sevdikleri ile arasına nifak ve ayrılık gireceğine, insanları sevindirerek de kendisine sunulanın sadakasını vereceğine, kazanç ve mal kaybına uğrayacağına, eşi ile yaşadığı tartışmaların sona ereceğine, sağlığının, huzurunun ve neşesinin yerinde olacağına, evliliğinin başarılı şekilde yürüyeceğine, çok kazançlı çalışmalar gerçekleştirileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kendini kaşımak gördüyseniz:

  • Çok fazla direnişle karşılaşmayacağınız yolları seçmenizde fayda var.

Kahve falında başkasının sırtını kaşımak iyi kısmetleri olacağına, sevdiklerinden, arkadaşlarından, dostlarından, yakın çevresinden ve komşularından ilgi ve şefkat göreceğine işaret etmektedir.

Kahve falında kulağını kaşımak hırsızlık ve arsızlık yapmayacağına, hayatının ve düzenin bu nedenlerden ötürü adeta alt üst olacağına işaret eder.

Kahve falında bacağını kaşımak karaciğerle ya da mide ile ilgili bir rahatsızlıkla uğraşılacağına, bu sebepten ötürü işlere kısa da olsa bir süre ara verileceğine, onları tebrik edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında birinin sırt kaşımak çok başarılı ve mutlu bir insan olacağına, devlet ile ilgili bir işten olumsuz sonuç alınacağına inanılır.

Kahve falında göz kaşımak kişinin çalıştığı yerde hakkında çıkarılan laf, söz nedeniyle üzüntü yaşayacağına, işlerin günden güne daha da kötüleşeceğine, rahatsızlık veren olaylarla karşılaşılacağına rivayet eder.

Kahve falında kendini kaşımak iş hayatı ile ilgili olarak çok daha rahat bir şekilde ilerleyeceğine, görülen erkeklik organının küçük olmasın ise, borcunun çok olacağına delalettir.

Kahve falında kafayı kaşımak kuruntudan ve korkudan kurtulacağına, uzun uğraşlar sonunda büyük bir işin altından kalkacağına tabir olunur.

Kahve falında vücudunu kaşımak mutluluğunun artacağına, gönül hoşluğu içinde olacağına ve yaşamında çok güzel gelişmeler meydana geleceğine, rakiplerin oyununa gelineceğine delalet etmektedir.