Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kınada görmek

Kahve falında kınada görmek işlerinin tutacağına, aile hayatında çok istediği ve uzun zamandan beri hayal ettiği bir mutluluğa ve huzura kavuşacağına, çok büyük ve hayırlı olayların yaşanacağına, çok büyük bir ferahlık duygusu yaşayacağına, uzun zamandan beri ertelenen hayallerini gerçekleştireceğine, kaybedilen şeylerin tekrar kazanılacağına, mutlu olunacağına, aydınlık bir döneme girileceğine, zararların telafi edileceğine, hayallerin gerçekleştirileceğine, evlat sahibi olunacağına, kıvrak zekâsı sayesinde de işinde alıp yürüyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında kınada gördüyseniz:

  • Yardımcı olmaktan çekinmeyin.

Kahve falında kınada görmek çok büyük işlere girerek çok büyük kazançlar elde edeceğine, işinde profesyonel kimse olacağına, bu sayede hayatını çok daha rahat şekilde idame ettireceğine işaret eder.

Kahve falında kınada oynamak fesada bulaşacağına, aile hayatında da kötü günlerin yaşanacağına ancak verilecek doğru kararlar ve sevilen kişilerin destekleri sayesinde bu durumun sona ereceğine rivayet eder.

Kahve falında kınada olduğunu görmek tövbelerinin karşılık bulacağına ve içinin rahata ereceğine, çevresindeki kişilerden çok takdir göreceğine inanılır.