Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında üç taş görmek

Kahve falında üç taş görmek masumluğunu ispat edeceğine, zahmetli işlerden kurtuluşa erileceğine, sorun yaratan bazı davranışların terkedileceğine, insanlar ile ilişkilerde daha iyi bir konuma gelineceğine, girilecek bir iş sayesinde çok büyük bir çevreye sahip olunacağına, çok günah işleyeceğine, önündeki yaşamında maddi ve manevi yönden huzursuz ve rahatsız olacağına, büyük bir özgüvene sahip olacağına ve insanları şaşırtacak ve dikkatlerini çekecek çok büyük ve farklı çalışmalara gireceğine, iş seyahatine çıkacağına ve oradan büyük başarılarla döneceğine, iş hayatında herkes tarafından tanınan ve saygı duyulan bir kişi olunacağına, uzun süre kötü giden bir işin düzeltileceğine, gönlünce bir hayat süreceğine, mutlu olacağına, kendisini iyi hissedeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında üç taş gördüyseniz:

  • Çevrenizde yaşanan her konuyu kafanıza takıyorsunuz, biraz rahat olun yoksa sağlığınızı kaybedebilirsiniz.

Kahve falında pembe taş toplamak kavgalara tutuşacaklarına, yollarını ayrıma kararı alacaklarına ve aralarına nefret gireceğine, planlanan işlerin çok kısa bir zaman içinde ortaya konulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında süt taşması görmek huzur ve saadet bulacağına, karşılaşılan kötü bir durum karşısında moral ve motivasyon sağlayacağına ve sorunların aşılması konusunda yardım edeceğine işarettir.

Kahve falında taşınma hazırlığı yapmak çok huzurlu ve mutlu olunacak bir döneme girileceğine, sıkıntıların sona ereceğine, verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına, her açıdan kuvvet sahibi olunacağından, iş konusunda da istenilen başarıların elde edileceğine inanılır.

Kahve falında taşa çarpmak üzüntü verici bir durumdan dostların yardımı sayesinde zarar görmeden kurtuluşa erileceğine, ancak kişinin sorumluluklarının bir anda ve çok fazla artması yüzünden zor durumda kalacağına delalet eder.

Kahve falında ayakkabıdan taş çıkarmak dertlerini, sıkıntılarını, sorunlarını unutacağına, maddi olanakların hesapta olmayan nedenlerden dolayı tükenmeye başlayacağına işarettir.

Kahve falında okyanusun taştığını görmek birçok ortak nokta olduğunun fark edileceğine, içini açmaya karar vereceğine delalettir.

Kahve falında taşa isim yazmak bunun sonucunda da üzülüp sıkıntı yaşayacağına, çok üzüntülü ve sıkıntılı günlerin yaklaşmakta olduğuna ve yaşanan her olayın işleri gittikçe daha kötüye götüreceğine rivayet eder.

Kahve falında yeşil taşlı gümüş yüzük görmek tartışma, kavga ve stresin bir türlü sona ermeyeceğine, güzel başlayan bir ortaklığın işlerin kötü gitmesi üzerine bitme noktasına gelineceğine ve sıkıntıdan ötürü neredeyse hasta olunacağına, kendisine olan güvenini tazeleyeceğine delalet eder.