Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında evde küf görmek

Kahve falında evde küf görmek borçlarının azalacağına, geçim sıkıntısının bitip, faturalarının rahatlıkla ödeneceğine, yetenekleri ile ön plana çıkacağına, kendisini çok kötü hissedeceğine, işlerinin yarıda kalacağına, ticaretten yana hayal kırıklığı yaşayacağına, maddi zarar edeceğine, daha sonra düşmanlık eden kişi ile adamakıllı konuşmak için görüşmeye çalışacağına, onlardan hayırsızlık göreceğine, elini eteğini hayattan çekeceğine, dinini yaşayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında evde küf gördüyseniz:

  • Seyahatler, ziyaretler veya yaratıcılık gerektiren işlere zaman ayırmalısınız.

Kahve falında küflenmiş ev görmek ticaretin düzene gireceğine ve kazançlı şekilde ilerleyeceğine, duygularını açığa vuracağına, sabredip içine attıklarını yüksek sesle söylemeye karar vereceğine delalet eder.

Kahve falında evde küf görmek kendisine hayır getirecek kararlar alacağına, atılıma geçeceğine, sevilen bir mahallelinin bu yüzden kalbinin kırılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında evi küflü görmek yaşayacağı her güzellik için Allah’a şükran borçlu olacağına, sorunlu geçen bir dönemin sona ereceğine işaret etmektedir.

Kahve falında küflü ev görmek eline geçecek olanaklar sayesinde en tepelere tırmanacağına, tüm maddi ve manevi sorunların ereceğine ve aile hayatında çok güzel günler yaşanacağına yorulur.

Kahve falında tavanda küf görmek yakın zaman içinde zahmetli bir işe girileceğine, bir işi rakiplerine kaptıracağına işaret eder.

Kahve falında küflenmiş yatak görmek endişelerin kısa süre içinde sona ereceğine, devlet kapısında uzun zamandır çözülemeyen bir işinizin çözüleceğine alamet eder.

Kahve falında küflenmiş hamur görmek kendisini Allah katında günahkar kılacak, dinden de çıkmasına neden olacak işlere ortak olacağına sonradan da pişman olup, üzüleceğine, kafasının karışacağına ve bir türlü sağlıklı bir karar veremeyeceğine tabir olunur.

Kahve falında küf ekmek görmek yüzünün her daim güleceğine, sorunlarının önemsiz ve aşılması kolay sorunlar olacağına, mal mülk sahibi olacağına, uzun zamandan beri birlikte olduğu hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine işaret eder.