Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında parti görmek

Kahve falında parti görmek fal sahibinin hayatından razı geleceğine, içine düşeceği sıkıntılardan kurtulması ve rahat bir nefes alması için destek olacağına, yaşadığı sıkıntıları bölüşeceğine, binbir zahmetle kazanılmış olan zenginliğin gitgide azalacağına, başarılarının azalacağına, mallarının eksileceğine, kazanılan paranın hayırlı işler için kullanılacağına, aile içinde eşlerin sürekli tartışma yaşayacağına, daha sonra bu durumların kırgınlığa kadar gideceğine, zor günler geçirileceğine, sorunların günden güne artacağına, ekmeğinin ve başarısının önündeki engellerin ve aksiliklerin ortadan kalkacağına alamet eder.

Kahve falında parti gördüyseniz:

  • Daha fazla kazanmanın yollarını aramaya başlayabilirsiniz ya da belli ödemelerinizi yapabilir veya borçlarınızı tahsil edebilirsiniz.

Kahve falında bir partiye katılmak ticaretten yana hayal kırıklığı yaşayacağına, işsiz ve ekmeksiz günler yaşayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında partiye katılmak musibetlerle karşılaşmayacağına, belalara denk gelmeyeceğine, insanlar tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına ve maddi açıdan çok büyük kazançlar elde edileceğine delalettir.

Kahve falında parti görmek kaçan fırsatların tekrar ele geçirileceğine, işinin ehli olacağına rivayet eder.

Kahve falında kendini partide görmek keyfinin hem de sağlığının yerinde olacağına, tedbirsiz davranışların sonucunun depresif bir ruh haline varacağına işarettir.

Kahve falında parti lideri görmek mesleğindeki verimliliğinin artacağına bu sayede elinin bollaşacağına, imkanlarının genişleyeceğine, büyük bir zenginliğe ve hayırlı ve güzel şeylere kavuşulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında parti başkanı görmek muradın olacağına, dileklerin yerine geleceğine, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, iş hayatında çok saygın bir isme sahip olunacağına ve zorlukların biteceğine delalet etmektedir.

Kahve falında parti bayrağı görmek ortaya koyacağı çalışmaların çok ses getireceğine, maddi ve manevi olarak büyük kazançlar elde edeceğine, insanlar tarafından çok tanınan bir kişi olacağına, tüm zorlukların ve kötülüklerin üstesinden gelme konusunda kendine olan özgüvenini arttıracağına delalettir.

Kahve falında mezuniyet partisi görmek alınan yardımların pek yarar sağlamayacağına, işle ilgili büyük bir gelişme yaşanacağına tabir olunur.