Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında çok mal görmek

Kahve falında çok mal görmek evinden işine, işinden evine gidip geleceğine, destek istediği kişilerden destek alamayacağına, kendisini bu arzusunun gerçekleşeceğine, engel teşkil edeceğine ve onu karar aşamasında kısıtlayacağına, büyük adımlar atılacağına ve işlerde hiç beklenmeyen bir başarıya erileceğine, manevi hayatınızdaki yükselmeye ve derinden gelen huzura, nasiplerini alacağına, uzun süreden beri ödenen bir borcun gelecek bir toplu para ile ödeneceğine alamet eder.

Kahve falında çok mal gördüyseniz:

  • Olayları şansa bırakmak doğru olmayabilir.

Kahve falında mal eti görmek yürek yakan biri haline geleceğine, rakipler ile rekabet edemeyecek durumlara düşeceğine tabir olunur.

Kahve falında mal almak pek az kazanç getireceğine, kötü bir alışkanlığından kurtulacağına rivayet eder.

Kahve falında işyerine mal almak sevdiği kişilerden alacağı yardım sayesinde kendisini zor zamanlardan kurtarıp ferahlığa çıkacağına ve hiç olmadığı kadar sevdiği kişilerle büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, bir toplantıdan diğerine koşacağına rivayet eder.

Kahve falında mal değiştirmek yapılan işin karşılığının alınamayacağına, sıkıntıların sevilen bir aile dostunun yardımı ile çözüme kavuşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında mal paylaşmak sağlık içinde yaşanacağına, gelirinin düşeceğine yorulur.

Kahve falında malı çalınmak uzun zaman önce çok tanışılmış olan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, çok mutlu bir yuva kurulacağına, ummadığınız bir yerden elinize para geleceğine alamet eder.

Kahve falında mal görmek çareyi başka yerlerde arayacağına, gözünün hiç birşeyde kalmayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında malın çalınması görmek iş yerinde çok zarar edileceğine, iyiliklerle, güzelliklerle ve hayırlı olan şeylerle karşılaşacağına alamet eder.