Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında silgiyle silmek

Kahve falında silgiyle silmek mal ve mülk konusunda çok hayırlı durumlar ile karşılaşacağına, planların istediği gibi gitmeyeceğine, karlı çıkacağına, iş hayatındaki ve aile hayatındaki huzuru kaybedeceğine, sermayesinin boşa gideceğine, işlerinin sarpa saracağına, sorunlarını ve sıkıntılarını bu destek sayesinde çözeceğine, çok rahat edeceği ve kendisini büyük mutluluklar içinde bulacağı bir döneme gireceğine, gönül ilişkisi yaşanan bir kişi ile dünyaevine girileceğine delalettir.

Kahve falında silgiyle silmek gördüyseniz:

  • Belli bir plan ya da projenin tamamlanması gerekiyor.

Kahve falında silgiyle silmek evlatlarından ve çevresindeki kişilerden yana hayır bulacağına, iş hayatında yüksek kademelere çıkacağına inanılır.

Kahve falında kullanılmış silgi görmek kendini garantiye alarak harekete edeceğine, yeni kararları sayesinde yüzünün güleceğine delalettir.

Kahve falında silgi aramak hayalleri kurulan eve kavuşulacağına ve zorlukların üstesinden gelineceğine, güzel, olumlu ve hayırlı gelişmeler yaşayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında silgi görmek karşısına çıkacak olan sorunlardan ve sıkıntılardan ötürü sarsılacağına, ancak bu durumlardan yakın bir zaman önce evlendiği ve yuvasında çok mutlu olduğu bir kişi sayesinde çok zahmet çekmeden ve daha fazla üzülmeden kurtulacağına tabir olunur.

Kahve falında turuncu silgi görmek ticarette büyük bir itibar kaybedeceğine, geçim sıkıntısına ve yokluğa düşmeyeceğine işaret eder.

Kahve falında yeşil silgi görmek şansının ve kısmetlerinin açılacağına, çok daha iyi günler göreceğine ve çok huzurlu ve mutlu bir hayat yaşayacağına delalettir.

Kahve falında kırtasiyeden silgi almak günaha girmekten, haksızlık etmekten, yalan söylemekten ve iftira atmaktan özenle kaçınacağına, dedikoduların deyim yerindeyse bıçak gibi kesileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında defter silgisi görmek daha büyük işler almak için referans olarak kullanılacağına, aksiliklerin bitmek tükenmek bilmeyeceğine, hayırsız ve gereksiz kişilerle muhatap olacağına rivayet eder.