Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında turna görmek

Kahve falında turna görmek çok büyük üzüntüler yaşamasına sebep olacağına, kazanacağı başarılar sayesinde yüzünün güleceğine, sevindirici haberler alacağı bir döneme gireceğine, herkes tarafından takip edilen ve saygı gösterilen bir kişi olacağına, fikirlerinin de istediği takdiri toplayacağına, dert edilen bazı konularda büyük aşama kaydedileceğine, verilen duygusal kararlar kadar, anlık çıkışların da kişiye dönüp dolaşıp zarar vereceğine, çok güzel şeyler ile karşılaşıp yeni yerlere gidip yeni işlere gireceğine ve çok daha huzurlu bir insan olacağına, evlilik kararı almak için beklemelerinin doğru olacağına, kendisine gelen bir teklifi kabul edeceğine, yapılan bir hatanın düzeltileceğine, sıcakkanlı bir kişi olunacağına rivayet eder.

Kahve falında turna gördüyseniz:

  • Sizi hazır olmadığınız kararlar almaya zorlayan kişilerle karşılaşabilirsiniz.

Kahve falında turna yakalamak elindeki imkânları kullanarak girdiği bir işte çok sıkıntı çekeceğine, gerekirse bulunduğu ortamı terk edeceğine ya da kendisini azarlayan kişiye karşılık vereceğine ve bu şekilde insanları vazgeçirmeye ve kendisinden uzaklaştırmaya çalışacağına yorulur.

Kahve falında uçan turna görmek ikilemde kalınan bir durumda hayatı olumlu yönde etkileyecek bir karar verileceğine, fal sahibinin sıkıntılarından, zorluklarından ve çektiği zahmetten kurtulup, rahat bir nefes alacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında turna görmek sorunların, sıkıntıların, musibetlerin ve rahatsızlıkların ortadan kalkacağına, hayal edilen şeylerin bir türlü gerçekleşmeyeceğine rivayet eder.

Kahve falında turna balığı yakalamak düzenlenen bir eğlenceye katılıp çok eğlenileceğine, çok sevilen bir kişi ile yaşanan bir ayrılığın sona ereceğine delalettir.

Kahve falında turna kuşu görmek yaşamına yeni bir yön vereceğine, kendisinin ve ailesinin geleceğine rivayet eder.

Kahve falında turna sürüsü görmek rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine ve evlat sahibi olacağına, yaşansa bile çok kısa süre içinde ve sıkıntı çkmeden çözüleceğine, zor olduğu söylenen bir çalışmanın keyifli bir hal alacağına rivayet eder.