Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında aç adam görmek

Kahve falında aç adam görmek aklına koyduğu her işi gerçekleştirme fırsatı elde edeceğine, insanlara ilim irfan aşılayacağına, aile bireyleri ile gireceği bir projede çok büyük zenginliğe kavuşacağına, sürpriz ve müjdeli olaylar yaşayacağına, hayatının güzelleşeceğine, dertlerinin dermanına, problemlerinin de çözümüne kavuşacağına, fal sahibinin eskisine göre çok daha akılcı ve mantıklı davranarak, hayatını çok daha iyi bir hale getireceğine, maddi olarak büyük bir zarara uğranacağına, talihsiz bir durumla karşı karşıya kalınacağına, uzun bir süre boyunca tartışmalar yaşanacağına, iş dünyasındaki yerin kaybedileceğine tabir olunur.

Kahve falında aç adam gördüyseniz:

  • Duygularınızı kontrol edememeniz durumunda ileride pişmanlık duyacağınız sözler söyleyebilirsiniz.

Kahve falında aç adam görmek yaşanan sıkıntıların sona ereceğine, sorunların yakın zaman içinde biteceğine, aile hayatında yaşanacak tartışmaların ve sorunların sona ereceğine, başarılı olunacak bazı çalışmalara girileceğine, hataların telafi edileceğine ve zamansız gelen kötü bir durumun tatlıya bağlanacağına tabir olunur.

Kahve falında kapı kilidi açtığını görmek amaçlarına ve hedeflerine kavuşmak için engel tanımayacağına, sıkıntıların sona ereceğine, zor günlerin geride kalacağına işaret etmektedir.

Kahve falında aç birini doyurmak bilakis malının çoğalacağına, zafer elde edileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında saçlarını açtığını görmek ailesindeki huzurun bozulacağına, hayatının iyileşeceğine işarettir.

Kahve falında ineklerin aç kaldığını görmek işindeki verimliliğinin artacağına, yaşam standartlarının da yükseleceğine, aile hayatının gün geçtikçe daha da iyi olacağına, uzun zamandan beri beklediği hayırlı bir haberin geleceğine alamet eder.

Kahve falında başkasının hamur açtığını görmek bir sebeple ailesi tarafından korunmasına rağmen sıkıntı çekeceğine, büyük kazançlar ve kısmetler elde edileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında anahtarla kapı açtığını görmek kudretli ve hikmetli kimse olacağına, o kapıyı kapatacağına delalettir.

Kahve falında gözleri açamamak onlarla arkadaş olup daha sonra ömür boyu sürecek sıkı dostluklar kuracağına, rahatsızlık vereceğine işaret eder.