Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında birinin namaz kılan görmek

Kahve falında birinin namaz kılan görmek evinin düzenini, çocuklarının geleceğini daha rahat hale getireceğine, eşsiz fırsatlar elde edeceğine, bir sebeple çok sıkıntılı bir dönem geçireceğine, zararlı alışkanlıklardan uzaklaşılacağına, kırmızı kostüm kiralamak ise alınacak kötü bir haber nedeniyle uzun süre sıkıntı içine düşüleceğine, hayırlı bir kısmet ile karşılaşılacağına, işinde en iyisi olacağına, herkesin karşısında düğme ilikleyeceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, çok daha rahat bir hayata kavuşup daha güzel ve sağlıklı bir eve çıkacağına işarettir.

Kahve falında birinin namaz kılan gördüyseniz:

  • Herşeyi görmek kolay olmayabilir.

Kahve falında ölmüş babasını namaz kılarken görmek rahat yaşayacağına, sağlıkla ilgili büyük bir sorun yaşanacağına, kısa bir süre de olsa yatak tedavisi görüleceğine tabir olunur.

Kahve falında namaz kılan görmek aylardan beri devam eden bir projenin nihayete erdirileceğine, yapılan hataların telafi edileceğine, işlerinin açılacağına inanılır.

Kahve falında kıbleye ters namaz kılan birini görmek hayırlı bir kısmetle yollarını birleştireceğine, mutlu olacağı mesajlar geleceğine yorulur.

Kahve falında camide namaz kılanları görmek çok üzüntülü zamanlar geçireceğine ve hayatını çok kötü bir şekilde etkileyecek olaylar yaşayacağına, mal varlığında kayıplar yaşayacağına ve para kaybedeceğine delalettir.

Kahve falında namaz kılmayı unutmak dertlerinden kısa bir zaman içinde arınacağına, işlerinin bu yüzden aksayacağına delalettir.

Kahve falında namaz kılan yaşlı kadın görmek ailenin dağılmasına veya ciddi hasar görmesine, neşesini ve huzurunu kaçıracak hiçbir sorunun meydana gelmeyeceğine, kesesinin her daim dolu kalacağına yorulur.

Kahve falında namaz kılarken ağlamak kendisini hazır hissettiğinde de kararını yerine getireceğine, çok büyük bir saygınlığa ve başarıya kavuşacağına yorulur.

Kahve falında namaz kılarken öldüğünü görmek ardından işle ilgili olarak kurulan hayallerin gerçeğe dönüştürüleceğine,  yakın bir akrabanın vesile olduğu bir arkadaşlığın evlilikle sonlanacağına, önceliklerin ve ayrıcalıkların hükmedeceğine delalet eder.