Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında durakta görmek

Kahve falında durakta görmek musibetlerin ve zararların gitgide artacağına, kudret sahibi olacağına ve tabiri caizse hiç kimsenin kendisiyle gerek meslekteki uzmanlığı gerekse maddi gücü bakımından boy ölçüşemeyeceğine, kötü ve tatsız olaylar yaşayacağına, hayallerin hayırlı bir şekilde gerçekleşeceğine, evlat sahibi olunacağına, çok güzel ve mutluluk verici bu adım ile sevgi dolu ve çok büyük bir huzura ereceği bir yuvaya sahip olacağına ve bu sayede kendisini hiç olmadığı kadar rahat hissedeceğine, hayırlı bir işe başlayacağına ancak bu işin daha zor bir duruma geçeceğine, ters giden işlerin edilecek dualar sayesinde yoluna gireceğine, geçim sıkıntısının sona ereceğine, evin kasasına giren gelirin artacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında durakta gördüyseniz:

  • Farkındalığınızı arttıracak aktiviteler aynı zamanda yaşam tarınızı da zenginleştirebilir.

Kahve falında durak görmek yanlış yapan arkadaşlarını uyararak yardımcı olacağına, Allah’ın kendisine çocuklarının mürüvvetini ve onların çocuklarının olduğunu görme şansını sunacağına rivayet eder.

Kahve falında durakta beklemek yeni kararlar alarak yaşamına yeni bir yön vereceğine, bu sayede mutluluğu ve başarıyı yakalayacağına, uzun zamandan beri bozuk olan sağlığının yerine geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında otobüs durağı görmek çalışmaların büyük getirileri olacağına, şifa bulmanın huzuru ile deyim yerindeyse derin bir oh çekeceğine inanılır.

Kahve falında durakta oturmak büyük problemler yaşanacağına, maddi açıdan zarar verecek ve sonrasında insanlar arasındaki saygınlığı zedeleyecek bir sorun yaşanacağına işaret eder.

Kahve falında durakta beklediğini görmek işinin gücünün rast gideceğine, elinin bollaşacağına, bir sebeple işlerinin yeteri kadar iyi olmayacağına, sıkıntıları atlatmak için türü yollar deneyeceğine yorulur.

Kahve falında metro durağı görmek üzüleceğine, zor durumda kalacağına, işinin gücünün rast gideceğine, aile hayatının sorunsuz olacağına inanılır.

Kahve falında durakta bekleyen insanlar görmek değişimler sayesinde uzun zamandan beri sıkıntı çeken fal sahibinin, sorunlarından ve içinde bulunduğu üzüntülü durumlardan kurtulacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, aile hayatında çok güzel ve hayırlı gelişmeler yaşanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında son durak görmek başarılarının önünde hiç kimsenin durmayacağına, işlerinin yoluna gireceğine, gelirinin çoğalacağına alamet eder.