Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kör at görmek

Kahve falında kör at görmek tüm hayallerinin çok kısa süre içinde ve zahmetsizde gerçekleşeceğine, bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine, makamının artacağına, yönetici koltuğuna oturtulmaya layık görüleceğine, eşinden ve çocuklarından da her zaman sevgi ve saygı göreceğine, güzel (yakışıklı) ve önemli hissedeceğine, uzunca bir süre bu durumun etkisi altında kalacağına, yönetici makamına geleceğine ve kendisi ile gurur duyacağı önemli ve büyük işlere imza atacağına, yaptığı hiçbir şeyden keyif alamayacağına rivayet eder.

Kahve falında kör at gördüyseniz:

  • Belli konulara yaklaşımınızı tamamen değiştirebilecek radikal çözümler bulabilirsiniz.

Kahve falında kör at görmek çok çalışıp başarılı olduğu iş hayatında bulunduğu makamdan daha yüksek yerlere geleceğine, kısa süre içinde bir evlilik yapıp evlat sahibi olunacağına ve hasreti çekilen bir akrabayla hasret giderileceğine yorulur.

Kahve falında kardeşini kör görmek yüzünün güleceğine, hayatından razı geleceğine, gönlünce bir yaşamı olacağına, zorlanacağına, ekmek bulamayacağına, ihtiyaçlarını da gideremez duruma geleceğine işarettir.

Kahve falında birinin gözlerinin kör olduğunu görmek hem de kendisine manevi açıdan zarar vereceğine, sıkıntılarının büyük bölümünü çözeceğine, yakın bir zaman içinde çok sorun yaratan bir konuyu çözüme kavuşturacağına işaret eder.

Kahve falında babasını kör görmek karşısına çıkacak başka gelir kapıları sayesinde birikim yapma imkânı elde edeceğine ve bu sayede ileriye yönelik hayırlı yatırımları olacağına, mallarının da hayırlı olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kör insana yardım etmek kul hakkına girmeyeceğine, hırsızlık ve arsızlık yapmayacağına, aile bireyleri arasındaki birlik ve beraberliğin artacağına alamet etmektedir.

Kahve falında birinin gözünü kör görmek tüm yaşamını inancı doğrultusunda şekillendireceğine, bir sebeple daha önce hiç yapmam dediği bazı işlere gireceğine işarettir.

Kahve falında ölmüş birini kör görmek bir sebeple çok daha dikkatli ve akıllıca adımlar atarak uğrayabileceği zararları engelleyebileceğine, anne baba duası alınması sayesinde hayatta büyük bir engelle karşılaşılmayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında yakının kör olduğunu görmek faturaların biriktikçe birikeceğine, maddi zararın da her geçen gün kapanmayacak boyutlara ulaşacağına, mutlu ve güzel günler yaşanacağına, sorunların kısa sürede çözüme kavuşacağına, çok hayırlı kazançların elde edileceğine rivayet eder.