Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında transit görmek

Kahve falında transit görmek aynı zamanda fal sahibinin, ikiyüzlü insanlarla karşılaşacağına, atılacak adımın ardından uzun bir zamandan beri devam eden düşmanlığın biteceğine, sevineceğine, iyi hissedeceğine ve gönül hoşluğu yakalayacağına, elindeki parayı doğru yatırımlarla büyüteceğine, hayır getirecek bir yola girileceğine, malının ve parasının da hiç olmasına neden olacağına, maddi olarak çok zor bir döneme gireceğine ve büyük bir zarara uğrayacağına, evlilik konusunda önemli bir adım atacağına ve refaha ereceğine inanılır.

Kahve falında transit gördüyseniz:

  • Sizi yarı yolda bırakan, gereken yardımı yapmayan, beklediğiniz gibi davranmayan veya istediğiniz desteği vermeyen yakın çevrenizdeki kişiler veya güvendiğiniz iş birlikçileriniz söz konusu olabilir.

Kahve falında beyaz transit görmek aradaki samimiyetin ve sıcaklığın ilerleyeceğine, büyük başarılara ve kazançlara kavuşacağına delalettir.

Kahve falında transit kullanmak sevdiği kişiler ile arasına kara kedi gireceğine, gittikçe daha artan işlerin karşılanmaması halinde müşterilerin memnun kalmayacağına işaret eder.

Kahve falında transit sürmek zarara sebep olan kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına, tersine suyun üstünde zorla giden sandal da kötü sürecinizin kısa zamanda sonlanacağına ve aydınlık günlerin yakın olacağına, maddi açıdan büyük bir rahatlama geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında transit görmek çalışma esnasında gösterilecek başarı sayesinde yönetimden çok büyük övgüler geleceğine, hayal kırıklığına düşeceğine, umduklarını bulamayacağına işarettir.

Kahve falında transite binmek dünya nimetlerinden sonuna kadar yararlanacak olan fal sahibinin rızkında azalma olmadan müreffeh bir hayat sürdüreceğine, yaşam enerjisine ve sağlığına kavuşacağına inanılır.